Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Targi zostały odmrożone

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 29 maja 2020 r., od 6 czerwca ponownie można organizować wydarzenia targowe, kongresy, seminaria i konferencje przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Obostrzenia wynikają z rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, mogącym wywołać chorobę COVID-19.

Zasady bezpieczeństwa >>

Często zadawane pytania >>

BIKE-EXPO 2020 - na targi zapraszają m.in.:

rowery na targach BIKE-EXPO

Na dwóch kółkach do Targów Kielce

Roweromaniacy już niedługo będą mieli swoje święto w Targach Kielce. Od 1 do 3 października odbędzie się impreza skierowana do miłośników dwóch kółek. Na targach Kielce Bike-Expo tradycyjnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie nowości, debiutów, prezentacji i ekstremalnych testów.

Rower to w obecnej sytuacji jeden z najbezpieczniejszych środków transportu, co dostrzegli już kupujący, ponieważ w sklepach zaczyna brakować rowerowego asortymentu. Wszyscy, którzy myślą o zakupie wymarzonego jednośladu, a chcieliby szczegółowo poznać ofertę rynku powinni zjawić się w Targach Kielce już w październiku.

Corocznie wszystkie międzynarodowe drogi prowadzą do Targów Kielce, gdzie spotykają się właściciele sklepów, producenci części rowerowych i miłośnicy wycieczek jednośladami. Święto cyklistów w kieleckim ośrodku wystawienniczym to już tradycja oparta wieloma sukcesami.

Targi Kielce Bike-Expo to miejsce, gdzie wystawcy z całego świata prezentują corocznie swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć można flagowe produkty, ale także premiery sprzętu. Swoją ofertą zaskoczą także rynkowi debiutanci.  To najlepsze miejsce do prezentacji nowości rynkowych. W jednym miejscu spotykają się rzesze potencjalnych klientów zainteresowanych szerokim asortymentem rowerowym. Stoiska wystawiennicze zajmują powierzchnię ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych. Zwiedzający to obywatele z blisko 30 krajów świata m.in. Algierii, Armenii, Bangladeszu, Białorusi, Chin, Egiptu, Niemiec, Indii, Grecji, Szwecji, Rosji czy Stanów Zjednoczonych.

Nowy rozdział rowerowego święta w Targach Kielce

Tradycyjnie już podczas rowerowej imprezy nie może zabraknąć merytorycznych spotkań. Wśród tegorocznych wydarzeń zaplanowaliśmy branżowe szkolenia techniczne, cykl webinariów i szkolenia dla trenerów.

Otwieramy nowy rozdział w targach rowerowych poświęcony mikromobilności, która jest światowym trendem, w którym środki transportu dopasowywane są do potrzeb poszczególnych miast, ich mieszkańców i struktur. Mikromobilność to wyjście naprzeciw potrzebom zrównoważonego transportu.

Testuj rowery z najlepszymi

Podczas wydarzenia na zainteresowanych czekać będą profesjonalnie przygotowane tory do testowania rowerów. Każdego roku uczestnicy targów  mają okazję testować kilka premierowych modeli różnych producentów.

Zdobądź opinię swoich klientów i osiągnij sukces

Podczas wydarzenia, każdy producent i dystrybutor może poznać opinie użytkowników na temat swoich produktów. To kluczowe przy opracowywaniu planów sprzedażowych, ale i promocji asortymentu.

Szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych

Targi są idealną okazją do nawiązania współpracy z kontrahentami obecnymi podczas wydarzenia. Tego typu spotkania sprzyjają nawiązywaniu biznesowych relacji nie tylko tych oficjalnych, ale również tych, które odbywają się poza oficjalną częścią targów czy konferencji.

Analiza konkurencyjnych firm i produktów

Analiza konkurencji to jedno z głównych zadań marketingowych. Działania analityczne, które wykonywane są na bieżąco mają na celu jak najlepsze dopasowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. To idealna okazja do sprawdzenia towaru oraz jakości oferowanych przez innych usług.

Dzień dla Publiczności – 3 października

3 października to dzień otwarty dla publiczności – fani rowerów będą mieli okazję sprawdzić nie tylko oferty produktowe, bo Kielce Bike-Expo to także ciekawe imprezy towarzyszące.

Targi odmrożone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa

Targi Kielce już teraz przygotowują się do zaplanowanych wydarzeń, które odbędą się jesienią. Sytuacja epidemiologiczna ostatnich miesięcy miała ogromny wpływ na degradację światowej gospodarki. Obecnie wiele firm walczy o to, by w pełni odbudować swoją pozycję rynkową, a nowe przedsiębiorstwa chciałyby znaleźć przestrzeń do prezentacji swoich towarów. Targi to właśnie miejsce, gdzie tworzony jest solidny fundament biznesu.

Chcemy, by podczas organizowanych przez Targi Kielce wydarzeń, każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo. W tym celu, na terenie całego obiektu panować będą wypracowane zasady bezpieczeństwa.

Zapraszamy do Targów Kielce od 1 do 3 października. Gwarantujemy moc ekstremalno-rowerowych wrażeń.

 

Aktualności
06 lipca 2020
Jeśli mieszkacie na Mazowszu lub w Wielkopolsce, wycieczki nad morze albo w góry mogą być zbyt odległe. Na szczęście centralna Polska również obfituje w interesujące trasy rowerowe różnej długości - oto nasz wybór
29 czerwca 2020
Hulajnogi, deski, skutery elektryczne w ostatnim czasie podbijają rynek. Te małe, zwinne urządzenia pomagają błyskawicznie dotrzeć do celu. Największą ilość swoich zwolenników mają w zatłoczonych miastach, gdzie pomagają zaoszczędzić czas. To także świetny pomysł na dynamiczny relaks
17 czerwca 2020
Planując ekstremalny wypad warto zaopatrzyć się w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sprzęt. Najlepiej zaufać sprawdzonym markom funkcjonującym na rynku od wielu lat
15 czerwca 2020
Nowe zasady związane z pandemią pozwalają już na jeżdżenie bez maseczek i spotkania ze znajomymi. Za nami długi, aktywny weekend
02 czerwca 2020
Sklepy sportowe w dobie pandemii koronawirusa przeżywają prawdziwe oblężenie. Po kilkutygodniowych restrykcjach wprowadzonych przez rząd, wszystko powoli wraca do normalności. Na ulice wyjeżdżają także cykliści.
28 kwietnia 2020
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała wskazówki techniczne dotyczące tego, jak powinno się zachowywać w trakcie pandemii koronawirusa.
22 kwietnia 2020
Od poniedziałku znowu można korzystać z parków, lasów i bulwarów. Zatem ponownie możemy wskoczyć na rowery i zrelaksować się w otoczeniu przyrody - oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
21 września 2019
Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 500 uczestników!
21 września 2019
Wieczór pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO upłynął pod znakiem nagród i wyróżnień.
21 września 2019
Kilkudziesięciu rowerzystów wzięło udział w paradzie, która z Rynku dojechała do Targów Kielce.
20 września 2019
Pan Weber Shih odwiedził 10. jubileuszowe Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce BIKE-EXPO.
20 września 2019
Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej umożliwia przedsiębiorcom rozwiązywanie sporów gospodarczych w sposób nowoczesny, z uniknięciem konieczności prowadzenia postępowań w sądzie powszechnym.
Patronat honorowy:
Patronat medialny:
Zagraniczni partnerzy Kielce Bike-Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy