Konkurs dla wystawców o nagrodę Kids' Time Star

kids-time-star-en-1.jpg [29.83 KB]

Kids' Time Star 2021

Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. W ramach targów KIDS' TIME, każdego roku organizowany jest specjalny konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Najlepsze, najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji - zostaną ocenione przez Komisję Konkursową i nagrodzone tytułem oraz statuetką „KIDS’TIME STAR”.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Marka Jankowskiego przyzna nagrody w sześciu kategoriach:

  • Wózki
  • Foteliki
  • Artykuły dla rodziców i dzieci
  • Odzież, obuwie i tekstylia
  • Zabawki „0-3 lata”
  • Zabawki „powyżej 3 lat”


W każdej z powyższych kategorii jury nominuje do trzech produktów, z których jeden zostanie nagrodzony statuetką KIDS' TIME STAR, wręczaną podczas uroczystej gali targów Kids' Time 2021.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz nadsyłania produktów upływa 14 lutego 2022. Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje oraz terminy związane z konkursem, a także formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

Przydatne informacje

W konkursie na produkt może wziąć udział każdy z wystawców targów KIDS' TIME 2022.

Każdy z wystawców może zgłosić dowolną liczbę produktów. Opłata za każdy zgłoszony produkt wynosi 150 złotych netto.

Każdy produkt należy zgłaszać na osobnym formularzu.

Mile widziane są linki do YouTube, stron informacyjnych produktu, folderów reklamowych etc. Materiały te pozwolą komisji na dokładniejsze zapoznanie się z walorami produktu i ułatwią przyznanie nominacji i nagród.

Terminy

do 14 lutego 2022: przesłać wypełniony formularz zgłoszenia konkursowego oraz dostarczyć produkt zgłoszony do konkursu do siedziby Targów Kielce (Targi Kielce S.A., ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce z dopiskiem: KIDS' TIME STAR)

15 lutego 2022: Obrady komisji konkursowej

15 lutego 2022: wręczenie nagród w trakcie uroczystej gali targów

Pliki do pobrania