KIDS' TIME (22-24.02.2023)

XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME

Uwaga na fałszywe przesyłki ❱❱

kids-time-2023-raport

wspolne-ufi-approved

Targi Kids’ Time z zaskakującymi nowościami

kids-time-zdjecie-ogolne-2023.jpg [206.30 KB] Zdalnie sterowany wózek dziecięcy, fotelik powiadamiający rodzica o pozostawieniu dziecka w aucie i wiele zabawek pochodzących z recyklingu zaprezentowano podczas 13. edycji targów Kids’ Time. Na stoiskach dominowały biznesowe rozmowy i kontraktacje. Powracające po pandemicznej przerwie targi branży dziecięcej spełniły oczekiwania wystawców i odkryły wiele nowości.

Nowości w ofercie producentów zabawek, wózków i fotelików

Luksusowe wózki dziecięce sterowane pilotem, fotelik samochodowy z aplikacją powiadamiającą o pozostawieniu dziecka w aucie, zabawki i artykuły pochodzące z recyklingu - nowości  zaprezentowane podczas targów Kids’ Time w Targach Kielce zaskoczyły funkcjonalnościami, które mają myśleć za opiekuna i być maksymalnie przyjazne dla środowiska. Firma BeSafe zaprezentowała najnowszy model fotelika, wyposażony w system powiadamiania rodziców o pozostawieniu dziecka w samochodzie. – Telefon rodzica wyposażony jest w aplikację sparowaną z fotelikiem. Kiedy opiekun oddali się od auta dostanie powiadomienie. Jeśli zostanie ono zignorowane, specjalny alert wysłany zostanie do kolejnych numerów telefonu podanych w aplikacji – mówi specjalista firmy Tomasz Świergolik. Współczesna technologia przyzwyczaja do wygody i luksusu. W Targach Kielce zaprezentowano wózek sterowany pilotem. – Nasz wózek wyposażony jest również w funkcję kołyski oraz automatyczny hamulec, a już wkrótce, także w standardowej kolekcji, wprowadzone zostanie oświetlenie ambient poprawiające widoczność i bezpieczeństwo – mówił Mateusz Trylski, właściciel marki Junama. Ten i wiele innych wózków zaprezentowano podczas dorocznego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej Kids’ Time. Ochrona środowiska to temat, dotyka coraz większą grupę przedsiębiorców. Ci coraz częściej stawiają na plastikowe zabawki pochodzące z recyklingu. Jednym z przykładów jest kolekcja marki Wader-Woźniak RePlay Sustainable. – Opiera się ona na zasadzie Reuse, Recycle, Replay i oznacza, że nowa seria zabawek wykonana jest z surowców pozyskanych w 100% z plastikowych odpadów konsumenckich, w zamkniętym procesie recyklingu, z wykorzystaniem najnowszych technologii – mówiła Ewelina Kozielska, Marketing Manager. Charakterystyczne dla produktów pochodzących z recyklingu, stonowane kolory, można było zobaczyć na wielu stoiskach, co potwierdza, że wiele firm poważnie podchodzi do tematu ochrony środowiska.

Rekordowa liczba zgłoszeń i nowe kategorie w konkursie Kids’ Time Star

Ponad 100 zgłoszeń musiała ocenić Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Marka Jankowskiego, założyciela i wydawcy czasopisma Branża Dziecięca, partnera medialnego Targów KIDS’ TIME, w tegorocznej edycji konkursu. Po raz pierwszy w historii wydarzenia, produkty oceniane były aż w 15 kategoriach. Statuetki KIDS’ TIME STAR od lat przyznawane są najlepszym, najbardziej innowacyjnym i najciekawszym produktom, zarówno tym debiutującym na rynku, jak i tym o ugruntowanej już pozycji. Wszystkie wyniki konkursu znajdują się w zakładce nagrody i wyróżnienia. Obok „gwiazd Kidsa” wręczono również nagrody magazynu „Branża Dziecięca”, a portal zabawkowicz.pl uhonorował wybrane w konkursie Zabawka Roku i Nagroda Rodziców najlepsze artykuły 2022, przyznając im znaki jakości.

Producenci zabawek odnotowują wzrost sprzedaży

kids-time-2023 7,3 mld zł zarobił rynek zabawek w Polsce w 2022 roku. Wedle analiz, jego wartość w porównaniu z 2021 rokiem urosła o 12,5 procent. Największy wzrost zaliczyły klocki - ponad 19%. – Rynek zdominowało Lego, które przewyższa konkurencję ponad trzykrotnie. Szczególny wzrost odnotowano podczas pandemii – mówił podczas targów Paweł Schmidt z firmy RMD Research, specjalizującej się w badaniach handlu detalicznego typu Retail Tracking dla rynku zabawek w Polsce. Wyjątkowo opłacalna w ostatnich latach stała się sprzedaż produktów licencyjnych, czyli produkowanych przez różnych producentów pod jedną marką. Ich popularność nieprzerwanie rośnie. Pomijając rynek klocków, w Polsce najczęściej licencjonowane są marki Disney, Warner Bros i Microsoft. Z tymi danymi można było zapoznać się odwiedzając Strefę Licencji – jedną z nowości targów Kids’ Time.

Światowi eksperci wystąpili podczas targów dziecięcych

Ważnym punktem odbywających się po raz trzynasty targów branży dziecięcej było Business Forum. Przez trzy dni na scenie wystąpiło wielu branżowych fachowców. Jednym z nich była pochodząca z Nowego Jorku, specjalistka od zabawek, Rayne Rice, która podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Tematy związane z exportem polskich produktów do Wielkiej Brytanii objaśniał z kolei Szymon Niestryjewski z SN Accounts. Obok nich na Speech Arenie pojawili się także: Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research, Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl., Dominka Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint, Magdalena Jabłońska-Pudlak, kierownik Zespołu ds. Certyfikacji Ecolabel w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, Mike Korba Chief Commercial Officer & Co-founder w User.com, ekspert marketing automation, dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina, kierownik Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska ITG Komag, czy dr Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw&Pikora.

Nowe Strefy i zagraniczni goście podczas targów Kids’ Time 

kids-time-2023-galeria-03.jpg Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej, w tym: nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewającą się butelkę, podnóżki do samochodu, czy edukacyjne gry planszowe. Wszystkiemu temu z bliska przyglądali  się zagraniczni dziennikarze oraz uczestnicy programu Hosted Buyers. W jego ramach, do Kielc przyjechało kilkudziesięciu przedstawicieli branży i kupców z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie, by na miejscu zapoznać się z ofertą wystawców i nawiązać z nimi kontakty biznesowe.

Firma Marko na dłużej związana z Targami Kielce

Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids’ Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali: właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń. Firma Marko od lat związana jest z targami KIDS’ TIME, a na polskim rynku istnieje już od 1991 roku. Od tego momentu prężnie się rozwija i aktualnie jest liderem na rynku zabawkowym.

Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids' Time zgromadziła blisko 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych z 13 krajów.

Do zobaczenia za rok!

Aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.
22 lutego 2023
Zwycięzcy w konkursie „Zabawka Roku 2022” zostali nagrodzeni podczas XIII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME w Targach Kielce. - Zabawki powinny trafiać w potrzeby dziecka, rozwijać zainteresowania, sprawiać radość, nie muszą być drogie - mówiła Magdalena Kordaszewska, organizator konkursu.
22 lutego 2023
Mnóstwo premier i nowości. Światowe marki i najlepsi eksperci. Przez trzy dni w Targach Kielce zaprezentuje się blisko 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych. Targi Kids’ Time powracają po pandemicznej przerwie!
21 lutego 2023
Znamy już szczegółowy program Strefy licencji, w którym nie brakuje spotkań z branżowymi ekspertami i wiedzy o produktach licencyjnych. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni tj. 22 i 23 lutego 2023 roku. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się bezpłatnie zarejestrować. Liczba miejsc ograniczona.
20 lutego 2023
„Ekologiczne zabawki – czyli jakie? Nie daj się złapać w pułapkę greenwashingu” to temat prelekcji Magdaleny Jabłońskiej-Pudlak z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Pracujący od 17 lat w branży Mike Korba, mówić będzie o tym, co zrobić, aby zostać zapamiętanym w prelekcji „Niech Cię zapamiętają - historia wspaniałego doświadczenia klienta”.
19 lutego 2023
Misją firmy jest to, by za każdym razem, gdy zasiadacie do gry zabierać Was w magiczny świat niecodziennych wydarzeń. Sprawiać, by czas spędzony w gronie rodziny lub przyjaciół zawsze wypełniała radość. Rozbudowując ofertę, firma nadal podąża za najnowszymi trendami, czujnie przysłuchując się Waszym preferencjom.
18 lutego 2023
Firma od trzech dekad produkuje asortyment dla dzieci, w tym bardzo lubiane przez najmłodszych lekkie piankowe mebelki. Artykuły eksportowane są aż na pięć kontynentów!
18 lutego 2023
Specjalnie z myślą o tych wystawcach, którzy do tej pory nie uczestniczyli w targach branży dziecięcej, stworzyliśmy specjalną przestrzeń. W czwartek 23 lutego, od godziny 11.30 na Speech Arenie w hali E, będą mieli czas, aby zaprezentować swoje firmy i marki szerszemu gronu odbiorców.
17 lutego 2023
Na stoisku HABA podczas tegorocznej edycji targów Kids’ Time będzie można zobaczyć m.in. gry planszowe dla młodszych i starszych, drewniane klocki, układanki i kulodromy, zabawki i akcesoria z serii Terra Kids, zabawki dla niemowląt, lalki, czy pacynki. Nie zabraknie również nowości i zapowiedzi na 2023 rok.
17 lutego 2023
W piątek, 10 lutego upłynął termin zgłaszania produktów do tegorocznej edycji konkursu Kids’ Time Star. O statuetkę zawalczy ponad 100 produktów z 16 kategorii. Laureatów prestiżowej „gwiazdy” poznamy podczas gali wręczenia nagród, pierwszego dnia targów tj. 22 lutego o godzinie 12.00.
17 lutego 2023
Firma Tactic Games Oy właśnie podczas targów Kids’ Time świętować będzie 10-lecie istnienia polskiego oddziału. Fińskie przedsiębiorstwo uchodzi za najbardziej ekologicznego producenta w Skandynawii. W swojej fabryce w Pori, nad brzegiem Morza Bałtyckiego, produkuje 5 milionów gier, puzzli i maskotek.
16 lutego 2023
W tym sezonie, wsłuchując się w głosy polskich klientów, Bayer wprowadza głowę do stylizacji z rudym kolorem włosów. Produkt będzie dystrybuowany ekskluzywnie na terenie Polski. Oprócz koloru włosów, nowy model Charlene Super Model, zyskał wyjątkowy, zielony kolor oczu.
16 lutego 2023
Prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie zaprezentuje Beata Grynkiewicz-Bylina z Instytutu Techniki Górniczej Komag.
15 lutego 2023
Podstawową misją marki Neno jest wspieranie kobiet w pierwszych chwilach macierzyństwa i dostarczanie im rozwiązań, które ułatwią odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Marka Neno w szczególności specjalizuje się w produkcji nowoczesnych laktatorów elektronicznych, inteligentnych niań elektronicznych, aspiratorów, medycznych termometrów i nebulizatorów.
14 lutego 2023
W ofercie firmy znajdują się produkty pięciu głównych marek: Oball, Bright Starts, Baby Einstein, Ingenuity i Disney Baby. Kids2 działa na całym świecie w 13 lokalizacjach i na pięciu kontynentach, codziennie dostarczając radość dzieciom w ponad 90 krajach.
14 lutego 2023
Roan to marka, w ofercie której znajdują się wysokiej jakości wózki i foteliki. Dominują wśród nich klasyczne wózki wielofunkcyjne dla dzieci, które można kupić osobno lub w zestawie 3w1 z praktycznymi dodatkami, takimi jak bezpieczny fotelik samochodowy dla noworodka, czy pojemna torba pielęgnacyjna.
13 lutego 2023
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem polskich i zagranicznych gości podczas Business Forum czeka na uczestników XIII edycji targów Kids’ Time. Jednym z nich będzie Joanna Janicka, która w swojej prezentacji poruszy m.in. tematy związane z prawidłowym oznakowaniem zabawek i najczęściej popełnianych błędach.
10 lutego 2023
Już po raz dwunasty firma TAKO zaprezentuje najnowsze modele wózków i artykułów dziecięcych na targach Kids' Time. TAKO to wiodący producent wózków i artykułów dla dzieci oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Jako firma rodzinna dba, by zdobyte doświadczenie oraz tradycja przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Ponad 30-letnie doświadczenie firmy pozwoliło wykreować markę Junama.
10 lutego 2023
Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, koniecznie odwiedź stoisko firmy Wader-Woźniak. Poznasz tam najnowszą, rewolucyjną linię zabawek RePlay Sustainable, która powstała z potrzeby zredukowania ilości plastiku na świecie, zmniejszenia śladu węglowego i zapewnienia naszym dzieciom lepszej przyszłości.
09 lutego 2023
Wózki dziecięce od lat są jednym z najpopularniejszych produktów w branży dziecięcej. To od nich często zaczyna się kompletowanie wyprawki. Wśród firm, które zaprezentują wózki dziecięce, zobaczycie m.in. te stworzone przez firmę Coletto oraz Zokky.
09 lutego 2023
Hale A i C to miejsca zarezerwowane dla firm zabawkarskich. Tych nie zabraknie już 22-24 lutego podczas XIII edycji Kids’ Time. Pierwsze zabudowy już powstają, a za niespełna 2 tygodnie do Kielc przyjadą ich najwięksi producenci: Wader, Dumel, Playmobil, Dante, Ateneum, MZ, Orbico, MGA, TM Toys, Cobi, Marioinex, Tuban, Dami, Bayer Design, Haba, TY Poland.
08 lutego 2023
ags92 to dystrybutor wielu światowych marek z branży dziecięcej, działający w czterech krajach: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry. Firma istnieje od 1992 roku. W Polsce zajmuje się dystrybucją takich marek jak: Petite&Mars, Oball, Baby Einstein, Bright Starts, Ingenuity, Disney Baby, OK Baby, Nuby, Nattou, Baby Dab, Aquaint i My Happy Planet.
07 lutego 2023
Uruchomiony specjalnie na tę edycję wydarzenia, program Hosted Buyers, spotkał się z pozytywnym odbiorem, a do Kielc przyjadą przedstawiciele branży, z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie. To, w połączeniu z zagranicznymi dziennikarzami i ekspertami, którzy zapowiedzieli swoje wizyty sprawia, że tegoroczne spotkanie będzie naprawdę międzynarodowe.
07 lutego 2023
O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, budowaniu doświadczenia Twoich pracowników, co sprawi, że oni zadbają o Twoich klientów – mówić będzie pierwszego dnia targów KIDS’ TIME tj. 22 lutego o 13.15 Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner www.skillsinmotion.pl.
06 lutego 2023
Tylko do piątku, 10 lutego, możecie zgłaszać swoje produkty w konkursie o nagrodę Kids' Time Star. W tym roku o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców, za sprawą decyzji Komisji Konkursowej o poszerzeniu kategorii konkursowych o nowe artykuły. Jeśli uważacie, że Wasz produkt zasługuje, by nagrodzić go gwiazdą Kids’ Time koniecznie zgłoście się do rywalizacji.
05 lutego 2023
Taką sumę od listopada ub.r. przekazali klienci hipermarketów Auchan za pośrednictwem aplikacji Donateo. Fundusze trafiły bezpośrednio na konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który od ponad 40 lat działa w ochronie praw i interesów dzieci i młodzieży.
03 lutego 2023
Pierwszego dnia targów Kids’ Time odbędzie się gala wręczenia nagród XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. O godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosi zwycięzców, do których trafią tytuły Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.
03 lutego 2023
Fabryka Wyrobów Metalowych w Karagandzie już 22-24 lutego 2023 roku zaprezentuje ofertę produktów dla dzieci. Słynąca z produkcji rowerków marka w swojej ofercie posiada także wózki spacerowe, kojce dla dzieci, czy wyposażenie placów zabaw. Założona w 2003 roku firma przeszła reorganizację i stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem.
01 lutego 2023
Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora. Spotkanie odbędzie się w ramach Business Forum drugiego dnia targów Kids’ Time.
31 stycznia 2023
W Petite&Mars wiemy, że zostanie mamą i tatą to najwspanialsze doświadczenie w życiu. Aby pomóc rodzicom w pełni cieszyć się rodzicielstwem, oferujemy starannie wybrane i wykonane z miłością produkty. Cieszymy się z tego, że możemy wnieść radość do życia młodych rodziców, jednocześnie ułatwiając im wejście w nową życiową rolę. Aby mieli więcej czasu dla siebie i swoich dzieci!
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.
19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.
17 stycznia 2023
Trenerka i konsultantka specjalizująca się w handlu detalicznym będzie kolejną prelegentką Business Forum. W swojej prezentacji mówić będzie, jak zaplanować, zbudować i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, co przekłada się na pozyskiwanie lojalnych kontrahentów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
11 stycznia 2023
Po raz pierwszy zagraniczni kupcy odwiedzający targi Kids’ Time będą mogli skorzystać z dedykowanego programu Hosted Buyers. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdzili goście z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
10 stycznia 2023
Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych artykułów papierniczych koniecznie zerknijcie w portfolio firmy Henry. Znajdziecie tam karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na najważniejsze wydarzenia okolicznościowe, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie.
09 stycznia 2023
Dr Monika Żuraw będzie jednym z wielu prelegentów obecnych w trakcie Business Forum targów Kids' Time. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego jest radcą prawnym w Kancelarii Żuraw&Pikora. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów, a prawem własności intelektualnej zajmuje się od 20 lat.
06 stycznia 2023
Na przestrzeni grudnia i stycznia Targi Kielce zabawiły się w małych pomocników Świętego Mikołaja. Zabawki i akcesoria dziecięce od jednego ze współpracowników Targów Kielce zostały przekazane potrzebującym z regionalnych ośrodków pomocy.
05 stycznia 2023
Poznajcie Mullido – odległą krainę powstałą z miłości do podróży i pasji do tworzenia, gdzie każda kolekcja to zachwycająca podróż w nieznane.
04 stycznia 2023
Marka AKUKU powstała z inicjatywy firmy ALBIS, istniejącej na rynku od 1989 roku, specjalnie z myślą o jej Klientach. Pod jej szyldem nieustannie tworzone są nowe produkty, a wszystko to powstaje z towarzyszącej pracownikom pasji.
02 stycznia 2023
Już 22-24 lutego 2023 roku na stoisku firmy CzuCzu zaprezentowane zostaną oryginalne i innowacyjne nowości i bestsellery! Krakowskie wydawnictwo, założone przez rodziców z myślą o własnych dzieciach, od lat wyznacza trendy i pokazuje, czym jest dobra, edukacyjna zabawa.
27 grudnia 2022
Inglesina to włoska marka z 60-letnią historią i tradycją. Producent wysokiej jakości wózków i fotelików dziecięcych, a także łóżeczek turystycznych, krzesełek czy bujaczków. Produkty L'INGLESINA BABY stworzone są z miłości do dzieci i ich rodziców, jak również z troski o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój maluszków.
21 grudnia 2022
Konkurs o nagrodę Kids' Time Star to stały element odbywających się na początku roku targów dziecięcych. W najbliższej odsłonie wydarzenia, która odbędzie się 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce, o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Wszystko to za sprawą poszerzenia kategorii konkursowych o nowe produkty.
20 grudnia 2022
Specjalnie z myślą o wystawcach targów Kids’ Time stworzyliśmy nowy program, gwarantujący im dostęp do zagranicznych kupców i nawiązania z nimi kontaktów biznesowych. Udział w programie światowych przedstawicieli branży dziecięcej jest szansą dla wszystkich wystawców na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu nowych odbiorców z całego świata.
19 grudnia 2022
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME znalazły się w grupie wydarzeń wskazanych przez Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, jako dających pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji w przypadku wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.
15 grudnia 2022
Targi KIDS’ TIME od lat są areną premier wielu produktów. Zabawki, gry planszowe, wózki, ubranka i meble dziecięce to tylko część artykułów, jakie zobaczyć można przez trzy dni w Targach Kielce. Ważną grupą produktów, wzbudzającą niemałe zainteresowanie, są foteliki samochodowe.
12 grudnia 2022
Strefa licencji to nowa przestrzeń Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, która służyć ma firmom i produktom licencyjnym. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni 22 i 23 lutego 2023 roku.
29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.
18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.
15 listopada 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.
14 listopada 2022
Wielki ból głowy mieli jurorzy w tegorocznej edycji konkursu, wybierając najlepsze zabawki i produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Największa w historii edycja, jak zwykle, odkryła wiele nowości, a skrupulatne testy jurorów pozwoliły wyłonić najlepsze Zabawki Roku oraz wręczyć Nagrody Dzieci i Rodziców. Jesteście ciekawi jakie zabawki i produkty triumfowały w plebiscycie?
24 października 2022
TULILO® to firma rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oferta firmy jest bogata w różnego typu zabawki zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, dlatego każde z nich znajdzie coś dla siebie.
19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.
15 października 2022
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już dziś zachęcamy Was do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej dedykowanej konkursowi i nagrodzie Kids’ Time Star. Jeśli jesteście ciekawi, jakie marki i artykuły cieszyły się ze statuetki „gwiazdy” w poszczególnych kategoriach i latach, chcecie poznać szacowne grono komisji konkursowej oraz powrócić wspomnieniami do ubiegłych edycji dzięki dostępnym multimediom, koniecznie musicie odwiedzić stronę www.kidstimestar.pl
10 października 2022
My już wiemy, co w poniedziałkowy wieczór, 10 października będą robić miłośnicy planszówek. Jak mawiał klasyk: „Będą grać w grę”… planszową oczywiście! A to dlatego, że właśnie dziś przypada coroczne święto – dzień gier planszowych.
29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.
23 września 2022
Celem aukcji jest wsparcie działań KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.
26 sierpnia 2022
Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca