Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

certyfikat-mice-centrum-kongresowe-targi-kielce-bezpieczne-miejsce

Zasady bezpieczeństwa >>

Często zadawane pytania >>

 

 

Centrum Kongresowe Targów Kielce z certyfikatem "Bezpieczny Obiekt MICE" wydanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Dokument stanowi potwierdzenie wdrożenia przez obiekt procedur zgodnych z wytycznymi dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii COVID-19, które zostały opracowane przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

 

 

W obecnym czasie bezpieczeństwo jest kluczowe. Dzięki dużym przestrzeniom wystawienniczym, zachowaniu odstępów miedzy stoiskami, wygrodzonymi miejscami do spotkań, nowoczesnymi bramkami dezynfekującymi, spotkania w Targach Kielce są naprawdę bezpieczne.

 

 

 

 

Systemy rejestracji online
dla wystawców, mediów
i zwiedzających

 

Bramki do dezynfekcji
i bezdotykowego
pomiaru temperatury

 

Limitowana liczba
uczestników - system
precyzyjnego liczenia osób

 

Oznakowane, bezpieczne
strefy do wejścia,
z zachowaniem
2 m odległości

 

Obowiązek
zasłaniania
nosa i ust

 

Obowiązkowa
dezynfekcja rąk

 

Regularna dezynfekcja
powierzchni wspólnych

 

Szerokie ciągi
komunikacyjne

 

Bezpieczne
rozmowy

„

Jak co roku targi odbywają się profesjonalnie. Co prawda było to duże wyzwanie w związku z panująca sytuacja, ale dzięki zastosowaniu wielu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, ponowne spotkanie przedstawicieli wszystkich firm było możliwe i bardzo skuteczne.”

Ronald Farkas
Poland – U.S. Operations
Defence Consulting and Representation

„

Jakim wielkim zaszczytem jest być tu dziś z Wami. W Wielkiej Brytanii zawsze jesteśmy pod wielkim wrażeniem wytrzymałości i determinacji Polaków. Przykłady tej wytrzymałości i determinacji można mnożyć patrząc na wieloletnią historię narodu polskiego. Dlatego nie jest to żadnym zaskoczeniem, że, pomimo wszystkich wyzwań przed którymi obecnie stoi świat, to właśnie Polska zorganizowała jako pierwsza najwyższej klasy targi. Liczba uczestników jest może bardziej skromna, od tej, do której się przyzwyczailiśmy. Dziś rano rozglądałem się po halach, słuchając wypowiedzi przemawiających - cyfry może są skromniejsze. Ale jakość jest bardzo wysoka.”

Jeremy Quin Minister ds. Zamówień Obronnych Wielkiej Brytanii – kraju wiodącego podczas tegorocznej edycji MSPO

„

Jest to dobry moment do podziękowań wszystkim, którzy przyczynili się do tego, ze pomimo obecnego stanu epidemicznego mogliśmy zgodnie z wieloletnia tradycja spotkać się we wrześniu w Kielcach i rozmawiać na tematy związane z obronnością i uzbrojeniem. Specjalne podziękowania pragnę skierować do organizatorów i gospodarzy Salonu, do pana prezesa Andrzeja Mochonia i wszystkich pracowników Targów Kielce oraz do władz miejskich i lokalnych. Dziękuje za umożliwienie nam udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz za gościnność i zapewnienie środków bezpieczeństwa, które na każdym kroku mieliśmy okazję obserwować.”

Sebastian Chwałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy