HOL-EXPO ()

Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO

pomoc drogowa i auto-serwis na targach hol-expo HOL-EXPO satysfakcjonujące dla branży pomocy drogowej Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbyła się w Targach Kielce po raz drugi jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” znów okazała się strzałem w dziesiątkę.

  • W Kielcach wystawialiśmy się już drugi raz – powiedział po wystawie Mariusz Sokołowski z firmy TEVOR – kolejna udana Targów HOL-EXPO, naprawdę musimy tutaj być i musimy się tutaj pokazywać.

Słowa jednego z wystawców tegorocznych Targów HOL-EXPO są najlepszym podsumowaniem dla tej jedynej w branży pomocy drogowych wystawy. Dodatkowym atutem targów jest to, że zostały zorganizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.

holowanie pojazdów, pomoc drogowa, assistance na targach hol-expo Zakres branżowy HOL-EXPO tradycyjnie obejmował pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycje przedstawiły także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy była Konferencja Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Podczas tego spotkania poruszane były tematy modeli działalności firm Pomocy Drogowych, koszty tej działalności oraz jakości świadczonych usług.

- Bierzemy udział w Targach HOL-EXPO już po raz drugi  – powiedział Grzegorz Matysek z firmy ProLux – odwiedziło nas bardzo wielu zwiedzających, nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dla nas były to Targi bardzo udane.

Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO odbywały się równolegle z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Kolejna edycja „Motoryzacyjnej Jesieni” zaplanowana jest od 21 do 23 października 2020 r.