Siemens Digital Industries Software

Opis
Siemens Digital Industries Software to wiodący globalny dostawca oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM – product lifecycle management) i zarządzania produkcją (MOM – manufaturing operations management).
Siemens Digital Industries Software jest producentem następujących wybranych rozwiązań:
- NX (dawniej Unigraphics) to zintegrowany system CAD/CAM/CAE do komputerowo wspomaganego projektowania detali i ich zespołów, analiz inżynierskich i produkcji. NX dostarcza spójne, zintegrowane narzędzia do wspomagania prac na każdym etapie rozwoju produktu, od wstępnej koncepcji poprzez jego projekt, weryfikację (cyfrową symulację) do produkcji. System udostępnia przełomową technologię modelowania synchronicznego (Synchronous Technology) oraz umożliwia ścisłą integrację z Teamcenter - wiodącą na świecie platformą PLM;
- Solid Edge jest wiodącym w branży mechanicznej systemem CAD 3D, który posiada wyjątkowe narzędzia do tworzenia prototypów fizycznych. System udostępnia przełomową technologię modelowania synchronicznego (Synchronous Technology)
- NX CAM / Solid Edge CAM Pro służy do programowania obrabiarek CNC. Posiada funkcje do zaawansowanego wytwarzania w oparciu o intuicyjny interfejs. Jest to oprogramowanie modułowe i oferuje szeroki zakres funkcji, od prostego programowania NC po obróbkę wieloosiową i HSM. Program umożliwia symulację opartą na G-kodach, obróbkę przyrostową (additive manufacturing) oraz programowanie robotów.

Partnerem Siemens Digital Industries Software i dystrybutorem oprogramowania NX CAD, NX CAM / Solid Edge CAM Pro, Solid Edge, FloEFD w Polsce jest KOM-ODLEW Sp. z o.o. (www.kom-odlew.pl).
KOM-ODLEW-NX-CAD-min.png
Pliki do pobrania
Branża
Wspomaganie komputerowe w projektowaniu odlewów i procesów odlewniczych
Pokaż podobne firmy
Marki
Siemens
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00