BOSIO d.o.o. Industrial Furnace Solutions

Opis
Założona w 1990 roku firma Bosio jest uznawanym na całym świecie producentem urządzeń i technologii do obróbki cieplnej. Oferujemy zaawansowane i szyte na miarę rozwiązania technologiczne, zapewniające funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodną obsługę. Od 2012 roku Bosio jest członkiem międzynarodowego holdingu Aichelin Group, dzięki czemu ma dostęp do globalnej sieci sprzedaży i serwisu. BOSIO oferuje piece klientom z różnych branż, m.in.: kuźniczej, obróbki cieplnej, metalurgicznej, lotniczej, motoryzacyjnej, energetycznej, maszynowej i innych.
BOSIO jest preferowanym dostawcą rozwiązań w zakresie pieców przemysłowych, w szczególności dla przemysłu kuźniczego.
Nasz asortyment obejmuje następujące typy pieców, pracujących w atmosferach ochronnych lub w powietrzu:
o Piece z wysuwnym trzonem
o Piece z trzonem pokrocznym
o Piece przepychowe
o Piece z trzonem obrotowym
o Piece wgłębne
o Piece z trzonem rolkowym
o Piece komorowe
Dziś firma Bosio ma za sobą ponad 1500 udanych projektów w ponad 25 krajach na 3 kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Północna).
Nasze kluczowe przewagi konkurencyjne to zorientowanie na klienta, elastyczność, jakość i szybkość. Dostarczamy szyte na miarę rozwiązania w zakresie obróbki cieplnej, które opracowujemy dzięki naszemu wewnętrznemu know-how oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu. Jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych klientów. Oferujemy produkty niezawodnej jakości w uzgodnionych terminach we współpracy z silną siecią zaufanych i rzetelnych partnerów i dostawców.
IMG-1.jpg
Branża
Piece i urządzenia do obróbki cieplnej
Pokaż podobne firmy
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00