abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.

Opis
Zapraszamy na stoisko E-79, oraz konferencję „Cyfryzacja produkcji. Case Study: abas ERP w Odlewnie Polskie” (21 września o godz. 11:00, szczegóły niżej i w pliku do pobrania)
Jesteśmy globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 41 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia ponad 1100 ekspertów, w ponad 60 lokalizacjach w blisko 30 krajach świata.
Nasza misja
Niezależnie od tego, czy dana firma zatrudnia 20 czy 1000, zawsze mamy ten sam cel: zoptymalizowanie procesów biznesowych klienta tak, aby zapewnić mu oszczędność czasu, obniżenie kosztów, lepszy przegląd sytuacji oraz możliwość tworzenia pewniejszych planów i utrzymania przewagi konkurencyjnej również w przyszłości.
Co nas wyróżnia?
Dzięki wykorzystaniu doświadczeń i wiedzy nasze realizacje cechują się skróconym czasem wdrażania o ok. 30% w porównaniu ze średnią rynkową. Sprawdzona metodyka GIM zapewnia przestrzeganie ram budżetowych, terminów oraz szybki zwrot z inwestycji, a współpraca nastawiona na poznanie i zrozumienie wizji i potrzeb klienta - doskonałe dostosowanie systemu do jego indywidualnych wymagań.
Know-how globalne wsparcie lokalne
Tworzymy elastyczne rozwiązania klasy ERP, wykorzystywane przez ponad 120k użytkowników w skali globalnej. Nasze rozwiązania są wspierane przez sieć liczącą ok. 40 partnerów Grupy abas oraz ich doświadczenie wyniesione z blisko 4000 projektów.
Platforma technologiczna abas powstaje w zaawansowanym ośrodku w Karlsruhe (Niemcy). Prace nad nią obejmują zarówno architekturę, bazę danych, jak i funkcje podstawowe systemu ERP. To na tej platformie opierają się aplikacje używane każdego dnia przez tysiące użytkowników w niemal trzydziestu krajach. Regionalne wersje systemu uwzględniają specyficzną wiedzę branżową, różnice na poziomie poszczególnych krajów, dzięki czemu oprogramowanie odwzorowuje odmienne regulacje prawne i przepisy podatkowe.

Podczas Targów METAL, zapraszamy na konferencję i konsultacje:
Konferencja z Gościem Specjalnym
"Cyfryzacja produkcji. Case Study: abas ERP w Odlewnie Polskie"
21 września o 11:00 w Speech Arena E-4 podczas Targów Metal
• Pan Łukasz Rasała, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland opowie o tym jak w praktyce wygląda proces transformacji cyfrowej w firmach produkcyjnych i jak zoptymalizować kluczowe procesy biznesowe.
• Ponadto nasz Gość Specjalny Pan Wojciech Kwilosz, Dyrektor Produkcji w Odlewnie Polskie opowie o wyzwaniach w obszarze produkcji, celach biznesowych wdrożenia nowego systemu abas ERP, automatyzacji i sposobie na utrzymanie kontroli nad kluczowymi wskaźnikami. Zapraszamy!
Konsultacje: work smarter, not harder
Na naszym stoisku nr E-79 (w hali E Kieleckiego Ośrodka Wystawienniczego) od 20 do 22 września wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, będą podpowiadać jak można usprawnić najważniejsze procesy w firmie.
Pliki do pobrania
Branża
Doradztwo i serwis
Pokaż podobne firmy
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00