AAGES SA

Opis
Założona w 1990 roku firma AAGES SA projektuje i produkuje nagrzewnice indukcyjne do szerokiego zakresu zastosowań.
Siedziba firmy znajduje się w centrum Transylwanii w Rumunii, gdzie nasze produkty są projektowane, produkowane i testowane w zakładzie o powierzchni ponad 4300 metrów kwadratowych wyposażonym w laboratorium metalurgiczne i biuro projektowe.
AAGES SA produkuje urządzenia do nagrzewania indukcyjnego przed kuciem, topienia żelaza, metali nieżelaznych i szlachetnych, nagrzewania rur, wyżarzania i powlekania, nagrzewnice indukcyjne do hartowania, odpuszczania i wyżarzania oraz aplikacje specjalne wykonywane według szczegółowych wymagań klientów.
Nasze najnowocześniejsze konwertery IGBT z pełną kontrolą cyfrową i możliwością podłączenia do Internetu, zaprojektowane w zakresie częstotliwości od 40 Hz do 300 kHz, są w pełni zintegrowane z naszymi nagrzewnicami i dostarczane wraz z całym wyposażeniem metodą „pod klucz”. Z powodzeniem wykorzystywane są również jako elementy modernizacji nagrzewnic indukcyjnych starej konstrukcji.
Na przestrzeni lat AAGES SAdostarczyła ponad 1.400 różnych typów przemienników średniej częstotliwości i ponad 350 nagrzewnic indukcyjnych do 26 krajów świata.
Notowana na rumuńskiej giełdzie grupa AAGES obejmuje ELECTROTERM, firmę specjalizującą się w projektowaniu i produkcji transformatorów, dławików filtrujących do zastosowań nagrzewania indukcyjnego, cewek indukcyjnych do nagrzewania i topienia oraz AAGES HTC z własnym warsztatem dousługowego prowadzenia procesów hartowania indukcyjnego służącym także jako dział rozwoju technologii i opracowania procesów hartowania dla nowych zastosowań.
Oferujemy nie tylko nasze produkty, ale również doświadczenie i wiedzę dobrze wyszkolonej i wysoce zmotywowanej kadry inżynierów, techników konstruktorów, produkcji i serwisu.
Oferując najlepszy stosunek WYDAJNOŚĆ/CENA, nasze produkty są doskonałym wyborem dla firm poszukujących niezawodnego, przyjaznego dla klienta sprzętu oraz bezpośredniego wsparcia technicznego przez cały okres użytkowania urządzeń.
Branża
Piece i urządzenia do obróbki cieplnej
Pokaż podobne firmy
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00