zhejiang-zhanyu-new-materials-co.ltd2.png

WALGLAS podczas Hardware and Building Materials

18 listopada 2020
WALGLAS to globalna marka oferująca rozwiązania materiałowe, w tym produkcja, badania i eksploatacja PMMA, PC, PS, PET, PVC, ACP, ABS. Produkty są dystrybuowane głównie w Chinach, Europie, Ameryce, Rosji, Indiach i krajach Bliskiego Wschodu.

zhejiang-zhanyu-new-materials-co.ltd1.png [808.77 KB]

Arkusz z pianki PVC, rodzaj produktu high-tech. Dzięki specjalnym maszynom i obróbce technologicznej główny materiał żywicy PVC może być spieniany i wytłaczany w specjalny arkusz o wielu zaletach, takich jak błyszcząca lub matowa powierzchnia, wodoodporna, ognioodporna, odporna na promieniowanie UV, izolacja akustyczna i cieplna, korozja chemiczna itp.

zhejiang-zhanyu-new-materials-co.ltd2.png [798.84 KB]

Odlewane arkusze akrylowe, wykonane są w 100% z pierwotnego MMA (metakrylanu metylu), co zapewnia uzyskanie produktu najwyższej jakości. Zapewnia to doskonałą przejrzystość, zdolność do warunków pogodowych i wysoką wytrzymałość.

Jest zawsze wykonywany zgodnie z rygorystycznymi standardami, oferując doskonałe właściwości optyczne, stabilność światła i niskie poziomy naprężeń wewnętrznych, co zapewnia stałą wydajność.

zhejiang-zhanyu-new-materials-co.ltd3.png [978.72 KB]

Lity arkusz z poliwęglanu jest odpowiedni w środowiskach, w których bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ma 1 klasę ogniową. Materiał jest znacznie lepszy niż akryl, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w miejscach publicznych. Łatwa w obróbce lita płyta z poliwęglanu zapewnia dobrą ochronę przed promieniowaniem UV, dlatego jest często stosowana w ogrodach zimowych, szklarniach oraz do ochrony substancji wrażliwych na szkodliwe promienie UV. Solidny arkusz jest szeroko stosowany w budynkach biurowych, domach towarowych, hotelach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, na lotniskach.

(AO)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy