stom-dziekujemy-2021

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Pozytywne zaskoczenie podczas targów ochrony powierzchni w Targach Kielce

W tym roku Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE jako części „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odwiedziło 10 tysięcy zwiedzających. Sukces tegorocznej edycji pokazują nie tylko liczby, ale też ogrom podpisanych umów, zawartych kontaktów biznesowych i pozytywne opinie wystawców.

Targi EXPO-SURFACE  to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku, aby skonsolidować pokrewne branże po długim okresie pandemicznej przerwy, współtworzyły międzynarodową akcję targową „Przemysłowa Jesień”, zorganizowanej przez Targi Kielce. Zaowocowało to udziałem 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowały się firmy z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji, czy Turcji. Także wśród zwiedzających można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata.

EXPO-SURFACE to także spotkania ekspertów i okazja do zdobycia precyzyjnej, nieoczywistej i trudnej do zdobycia, ale potrzebnej wiedzy. Wśród tematów zorganizowanych prelekcji znalazły się m. in. ”Założenia teoretyczne i dyskusja nt. parametrów powłok odpornych na ścieranie erozyjne w wysokich temperaturach w warunkach kotłów fluidalnych”, „Testy eksploatacyjne powłok odpornych na ścieranie erozyjne w wysokich temperaturach w warunkach kotłów fluidalnych oraz innowacyjne aspekty techniczne stanowiska do nakładania powłok” czy „Forum rozpowszechniające innowacyjny model kształcenia praktycznego”.

Wraz z EXPO-SURFACE, wydarzenie zrzeszało też targi STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, CONTROL-STOM, SPAWALNICTWO,DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia targów, nagrodzono najlepsze produkty prezentowane podczas wyjątkowej, Przemysłowej Jesieni”. O przyznaniu nagród decydowały komisje konkursowe. W czasie uroczystości wręczono także nagrody TOP DESIGN Targów Kielce za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej.

 

Aktualności
26 października 2021
Targi Kielce zostały wyróżnione statuetką Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych za długoletnią, owocną współpracę z firmami z branży stalownictwa. Przekazanie nagrody odbyło się podczas Gali Konferencji z okazji Jubileuszu 25-lecia Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych.
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
Partner targów
Partnerzy medialni
Patroni medialni: