EXPO-SURFACE

X Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE

expo-surface Jubileuszowe Targi EXPO-SURFACE już w marcu 2019 W dniach 26-28 marca 2019 roku odbyły się X Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2019.

Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających tegoroczną edycję jest potwierdzeniem rangi tej imprezy.

Wydarzenie, które odbyło się już po raz dziesiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 26-28 marca 2019 roku, jak podkreślają wystawcy, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tematyce ochrony powierzchni przed korozją w Europie Środkowo-Wschodniej. Była to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

expo-surface Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesem. Wystawa od zawsze jest  ważnym punktem „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, czyli cyklu prezentującego najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w  ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych m.in. STOM-TOOL, STOM BLECH&CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. To trwające trzy dni wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego również i w tej edycji go nie zabraknie. Ponadto  w  trakcie trwania targów EXPO-SURFACE 14 tysięcy zwiedzających mogło nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. Zachęcamy do wzięcia udziału w „Przemysłowej Wiośnie” i  Targach EXPO-SURFACE 2019 w Targach Kielce.


mm Magazyn Targowy

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy