PLASSON POLSKA Sp. z o.o.

Umów się
Opis
„PLASSON jest światowym liderem w rozwoju, produkcji najwyższej jakości rozwiązań technicznych Flow Solutions. Dział Flow Solutions dostarcza szeroką gamę rozwiązań w zakresie rozwiązań do połączeń rur PE. Produkty PLASSON są obecne w miejskich systemach dystrybucji wody, systemach przesyłu gazu, przesyłu płynów przemysłowych, systemach kanalizacyjnych, komunikacji, kopalniach i rolnictwie.
Posiadamy reputację producenta spełniającego najsurowsze normy w obszarach swojej działalności. Jakość zajmuje kluczową pozycję we wszystkich procesach PLASSON, od projektowania i rozwoju, poprzez produkcję, pakowanie, dystrybucję, dostawę, montaż i usługi posprzedażowe.

Dzięki blisko sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w rozwoju produktów, nieustannie dążymy do rozwijania wartości dodanej i jesteśmy w czołówce technologicznej w opracowywaniu innowacyjnych produktów, które odpowiadają stale zmieniającym się potrzebom naszych Partnerów.
We wszystkich naszych zakładach i oddziałach na całym świecie zespoły PLASSON dążą do doskonałości operacyjnej i wydajności w dostarczaniu najlepszych i najbardziej wydajnych usług.
Jesteśmy dumni z naszej spuścizny i naszego sukcesu, który przypisujemy przede naszym pracownikom oraz partnerom biznesowym na całym świecie.”

150400.jpg
Branża
Sieci gazowe
Pokaż podobne firmy