Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Umów się
Opis
Jesteśmy strategiczną spółką dla polskiej gospodarki
GAZ-SYSTEM odpowiada za przesył gazu ziemnego w całej Polsce, zarządza gazociągami i Terminalem LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Tworzymy nowoczesny i niezależny system przesyłowy
Spółka realizuje program inwestycyjny zapewniający Polsce bezpieczeństwo energetyczne i niezależność w dostawach gazu ziemnego. GAZ-SYSTEM zrealizował podmorski gazociąg Baltic Pipe oraz interkonektory z Litwą i Słowacją. Obecnie rozbudowuje Terminal LNG w Świnoujściu oraz projektuje nowy Terminal FSRU w Zatoce Gdańskiej.

Dążymy do równowagi między biznesem, ekologią i rozwojem
Inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, minimalizujących ingerencję w środowisko naturalne oraz zwiększających bezpieczeństwo pracy sieci. Spółka realizuje swoje zadania z wykorzystaniem zasad zrównoważonego rozwoju i kompleksowo analizuje wpływ, jaki wywiera na środowisko naturalne.

Troszczymy się o naszych partnerów i społeczności lokalne
W stosunkach z partnerami biznesowymi i klientami spółka buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu i obustronnych korzyściach. GAZ-SYSTEM wspiera mieszkańców na trasie budowanych oraz istniejących gazociągów. Organizuje też wiele inicjatyw społecznych, dofinansowuje projekty promujące edukację i ekologię oraz prowadzi działania dobroczynne i sponsoringowe.
GAZ-SYSTEM-8799.jpg
Pliki do pobrania
Branża
Sieci gazowe
Pokaż podobne firmy