GAMART SPÓŁKA AKCYJNA

Umów się
Opis
GAMART to polski producent tworzyw sztucznych z ponad 25 letnim doświadczeniem w tej branży oraz zatrudniająca 120 wykwalifikowanych specjalistów, entuzjastów branży tworzyw sztucznych.
Strategiczne ukierunkowanie na badanie i rozwój to kluczowe założenia naszej firmy, które pozwalają nam być faworytem jeżeli chodzi o innowacyjne rozwiązania w produkcji pionierskich kształtek i łuków PE.

Nasze działania koncentrują się na 4 strategicznych segmentach :
1) Produkcja kształtek wielkogabarytowych PE ( aż do 1200 mm) dla przemysłu wodnego i gazowego. Możliwe wykonanie wszystkich SDR.
2) Produkcja łuków giętych PE ( aż do 630mm) dla przemysłu wodnego I gazowego. Możliwe wykonanie wszystkich SDR.
3) 15 własnych sklepów południowo-wschodniej Polsce. Dystrybucja produktów dla przemysłu wodnego jak i gazowego naszych lokalnych jak i międzynarodowych partnerów za pośrednictwem naszej sieci sprzedaży.
4) Dział B+R. Ciągła, intensywna praca nad nowymi koncepcjami i patentami na pionierskie produkty do wody i gazu

Dzięki naszemu unikalnemu know-how i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować kształtki wielkogabarytowe PE oraz łuki gięte PE do 1200 mm.
Jesteśmy dumni, że nasze kształtki i łuki gięte są znane i cenione na całym świecie za ich wysoką jakość w porównaniu do kształtek wtryskowych i segmentowych.
Ponadto posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów do instalacji gazowych w tym rury HDPE, kształtki (elektrooporność, PE/stal), skrzynki gazowe.
Luki.jpg
Branża
Urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu
Pokaż podobne firmy