FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.

Umów się
Opis
Fabryka Armatur Jafar S.A. specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej przeciwpożarowej do wody, gazu i ścieków oraz wykonuje armaturę sanitarną i sieci domowej. Wysoka jakość wyrobów oraz ciągłe wdrażanie nowych rozwiązań pozwoliło na zajęcie wiodącej pozycji na rynku krajowym. Produkty JAFAR zyskały również uznanie wśród zagranicznych odbiorców.
Historia działalności rozpoczyna się już w 1953 roku od wyrobów żeliwnych i z metali kolorowych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach zlokalizowanych w Skołyszynie i Przysiekach. Odlewnia Jafar – należąca do najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie – jak i zakłady obróbki mechanicznej oraz malarnia pozwalają na produkcję wyrobów, cechujących się najlepszą światową jakością . Fabryka jest sukcesywnie unowocześniana i modernizowana. W ostatnim czasie firma wybudowała nowoczesne centrum logistyczne przy zakładzie produkcyjnym w Przysiekach mieszczące ponad 5 tysięcy miejsc paletowych
Aktualnie około połowa sprzedawanych produktów jest eksportowana do ponad 30 krajów świata. Najważniejsze rynki eksportowe to: Rosja, Niemcy, Francja, Włochy, Egipt czy Rumunia. Z informacji otrzymanej od klientów wynika jednak, że część z zakupionych wyrobów jest re-eksportowana, między innymi do krajów zatoki Perskiej oraz Centralnej Azji.
Na rynkach eksportowych, Jafar działa zarówno poprzez sieć dystrybutorów, jak również za pośrednictwem spółek zależnychw Rumunii, Słowacji, na Ukrainie, w Niemczech, czy na Węgrzech i Rosji , a strategia rozwoju firmy zakłada dalszą ekspansję zarówno w Europie, jak i regionie MENA.
Głównym celem JAFAR S.A. jest produkcja oraz dystrybucja szerokiej gamy wyrobów stosowanych w dostawie wody, systemach nawadniających, oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, instalacjach oraz stacjach gazowych, przepompowniach i systemach przeciwpożarowych. Podstawowym założeniem jest produkcja wyrobów o takim poziomie jakości, który spełni wymagania i oczekiwania wszystkich klientów.
Aktualnie Jafar produkuje i sprzedaje ponad 400 tysięcy wyrobów w ciągu roku. Najbardziej rozpoznawalnymi wyrobami JAFAR są zasuwy, zawory, hydranty i przepustnice.
Fabryka jest jednym z większych przedsiębiorców w regionie. Relacja z poddostawcami oraz mieszkańcami, którzy są często również pracownikami firmy, oraz wspólne poczucie odpowiedzialności za jakość życia sprawiają, że Jafar wspiera rozmaite miejscowe inicjatywy, między innymi poprzez dofinansowywanie wybranych działań społecznych, miejscowych klubów sportowych, szkół czy domów dziecka.
Firma skupia się przede wszystkim na spełnieniu oczekiwań klientów, ale także na ciągłym rozwoju technologicznym i jakościowym produkcji. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zaangażowaniu pracowników. 66 lat doświadczenia w produkcji armatury , realizacja setek projektów dla klientów , dowodzą wiarygodności, jakości oraz szybkości działania firmy.

Jafar to firma patrząca w przyszłość!

DSC02611.jpg
Branża
Magazyny gazu
Sieci gazowe
Urządzenia gazowe; stacje gazowe
Pokaż podobne firmy