Do wydarzenia pozostało...

Na targi zapraszają m.in.:

enex-2023-baner-raport

enex-baner-zostan-wystawca

Enex – dobra energia dla Twojego biznesu!

enex-2023 Od ponad 25 lat Kielce stanowią najważniejszy punkt na mapie Polski dla miłośników energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE. To właśnie targi Enex przyciągają firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej. Kolejne spotkanie przedstawicieli tego strategicznego sektora odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Targi Enex to okazja do spotkania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej, a także nawiązania wartościowych relacji procentujących w przyszłości. Od 7 do 8 lutego kielecki ośrodek wystawienniczy stanie się miejscem światowych premier i zawierania strategicznych porozumień. W Targach Kielce zaprezentowane zostaną m.in. najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, a także modele inwerterów i pomp ciepła oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny. Niewidzialne systemy grzewcze, mobilne magazyny energii, nowe falowniki i rozwiązania hybrydowe, samochód z pionierskim systemem oczyszczającym powietrze oraz technologia małych modułowych reaktorów jądrowych – to tylko część premier jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznych targów.

Enex - wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

enex-2023 Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, kieleckie targi to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów i branżowych spotkań. Tradycją Enexu stały się już wydarzenia organizowane przez redakcję GLOBEnergia takie jak: Forum Fotowoltaiczne Solar+,  Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła czy atrakcje przygotowywane dla odwiedzających specjalną strefę wystawienniczą MiastOZE. Od lat dużym zainteresowanie cieszy się również konferencja Energia PL poświęcona kwestiom związanym z magazynowaniem energii oraz efektywności energetycznej. Podczas dynamicznych pokazów w Strefie Elektromobilności prezentowane są najnowsze modele aut elektrycznych, hybrydowych, a nawet wodorowych. Fani elektromobilności oraz wszelkich kwestii dot. odnawialnych źródeł energii mogą w trakcie targów spotkać najbardziej znanych Youtuberów. Nie brakuje również konkursów i niespodzianek.

Najlepsi z branży energetycznej w Kielcach

Podczas targów Enex wybrani Wystawcy otrzymują nagrody i wyróżnienia za magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE.  Doceniane są także najciekawsze aranżacje stoisk targowych i sposób promocji, a także najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce. 

Jubileuszowe targów Enex rekordowe pod każdym względem!

Podczas 25 edycji targów swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tys. gości. To około dwieście firm więcej, a także niemal trzykrotnie więcej odwiedzających niż poprzednio. Oferta Targów Enex dotarła nawet do Singapuru i na Sri Lankę, a organizatorzy kieleckiego wydarzenia chcą trafić jeszcze dalej.

Na kolejną, 26. edycję targów Enex zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce!

ENEX w opinii uczestników

Aktualności
27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
25 lipca 2023
Targi Enex przyciągają wiodące firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej – najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, a także energetyki konwencjonalnej. Dołącz do grona najlepszych w branży i zaprezentuj swoją ofertę już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
24 lipca 2023
Ponad 25 lat historii, ponad 300 Wystawców pochodzących z kilku kontynentów, najnowsze technologie z sektora OZE i miejsce spotkań prawie 20 tys. miłośników energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań - to czynniki, które sprawiają, że targi Enex są obecnie jedną z wiodących imprez wystawienniczych w Targach Kielce.
21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.
Główny Partner Medialny
Partnerzy Medialni