Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

ENEX / ENEX Nowa Energia (28.04.2021)

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Szanowni Państwo,

z niecierpliwością oczekiwaliśmy kwietniowego spotkania z Państwem podczas XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Niestety, branża spotkań wciąż czeka na odmrożenie.

Jako organizatorzy największego wydarzenia branży odnawialnych źródeł energii musieliśmy podjąć trudną decyzję. Targi ENEX zostają przeniesione na kolejny rok. Wszystkich zwiedzających i wystawców zapraszamy do kieleckiego ośrodka od 23 do 24 lutego 2022 roku.

Głęboko wierzymy, że nasza decyzja zostanie przyjęta ze zrozumieniem, a z wszystkim Państwem spotkamy się w przyszłym roku. Jednocześnie zapewniamy, że cały czas bardzo mocno pracujemy nad przygotowaniem energetycznych wydarzeń i wyniesieniem targów Enex na wyższy poziom. Wierzymy, że nasze działania spowodują jeszcze większe zainteresowanie tematem energii, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi.

Chcąc zapewnić Państwu możliwość prezentacji produktów i usług, a także wychodząc naprzeciw potrzebom branży proponujemy Państwu udział w wirtualnej odsłonie naszych targów: Enex w sieci. Mamy nadzieję, że wydarzenie w minimalnym stopniu zastąpi Państwu naszą wystawę, choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy zakończonej uściskiem dłoni.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Targów Kielce

28.04.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
28.04.2021