eco-style targi produktów ekologicznych

Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE zachwycił uczestników

Pokazy kulinarne połączone z degustacją, warsztaty eco-sprzątania bez użycia detergentów i środków chemicznych, eco-organiczne kosmetyki – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na uczestników edycji ECO-STYLE w 2019, która odbyła się w ramach SLOW LIFE. Gościem specjalnym przedsięwzięcia była piosenkarka Mela Koteluk.

W programie targów nie zabrakło cennych porad dotyczących żywności ekologicznej i naturalnych produktów spożywczych, ziołolecznictwa, naturalnych metod wspomagania organizmu, medycyny naturalnej czy wypoczynku na łonie natury.

Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym pokazy kulinarne z Krzysztofem Zamczykiem, współzałożycielem Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy oraz Łukaszem Jończykiem. Kulinarna podróż wypełniona była oryginalnymi smakami i aromatami. Pokazy kulinarne to prezentacja technik gotowania, ale też przekazanie wiedzy na temat łączenia smaków, doboru odpowiednich ziół i przypraw, które mogą wyróżnić nasza potrawę i dodać nam zdrowia.

produkty naturalne na targach eco-style

Czyste mieszkanie bez użycia szkodliwych środków chemicznych i detergentów? To możliwe! W trakcie warsztatów tworzenia eco-środków czystości można było dowiedzieć się, jak skutecznie walczyć z brudem w swoim domu nie tracąc przy tym czasu i pieniędzy. Podczas II Salonu Produktów Ekologicznych ECO-STYLE odbyły się warsztaty eco-sprzątania, które poprowadziła Ewa Kozioł z Zielonego Zagonka, miłośniczka przyrody, blogerka, autorka książek i kursów. Uczestnicy wykonali między innymi mleczko czyszczące, płyn antybakteryjny czy eco-proszek.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – to hasło wspólnych warsztatów yogi z Iwoną Wentą. Ich uczestnicy mogli poznać sposoby na pozbycie się stresu i jednocześnie uelastycznić swoje ciało.

O życiu w zgodzie z przyrodą i otaczającym nas środowiskiem opowiedziała w swojej prelekcji Edukacja leśna – dlaczego musimy doznać zachwytu nad światem? redaktor naczelna Magazynu Kreda, miłośniczka homeschoolingu – Agnieszka Pleti.

Gościem specjalnym wydarzenia była znana piosenkarka - Mela Koteluk, która opowiedziała o filozofii życia SLOW LIFE, a także o swoich doświadczeniach związanych z życiem blisko natury

Wydarzenie odbyło się w Targach Kielce od 30 listopada do 1 grudnia.

 

 

 

 

 


Partnerzy:

ecofamily-b-logo-ekogwarancja Polska Ekologia    

 

Współpraca: 

ecofamily-b-logo-pipril   LOGO PTRE logo_sodr
     

Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

 

Patronat medialny

ecofamily-b-logo-zielona-lekcja eko dostawcy ekologia pl
  zielona bandera biokurier ulica ekologiczna
porady fit harmonia życia wiadomości handlowe
eko-arka all naturals logo_dlazdrowia
greenPolska estilo all mart
foodfakty kreda Radio Kielce
radio em   echo dnia  
30.11-1.12.2019
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
30.11-1.12.2019