Na targi zapraszają m.in.:

Do wydarzenia pozostało...

e-Motion Expo – włącz emocje i odwiedź targi mikromobilności, rowerów, hulajnóg i pojazdów elektrycznych

e-motion e-Motion Expo to najnowsza propozycja w kalendarzu Targów Kielce skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych związanych z mikromobilnością. Przez dwa dni, 22-23 września 2023 roku, w jednym miejscu zobaczysz najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania technologiczne dla tego sektora.

Elektromobilność drogą do ekologii

Ochrona środowiska to w XXI wieku temat bliski każdemu obywatelowi świata. Zrównoważony transport, oparty na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, to jeden z kierunków w którym podąża współczesny świat. Rosnące ceny paliw, restrykcyjne normy środowiskowe i chęć bycia niezależnym energetycznie sprawiają, że coraz więcej ludzi i firm decyduje się na elektromobilność. Obok samochodów elektrycznych, których sprzedaż z roku na rok rośnie, na ulicach przybywa także lżejszego sprzętu napędzanego elektrycznie. Hulajnogi, rowery, skutery, segway’e i wiele innych środków nowoczesnego transportu stanowi przyszłość tego sektora, którą zobaczysz podczas targów e-Motion Expo.

Sześć stref tematycznych na targach urządzeń transportu osobistego

e-motion-zdjecie2.jpg [167.51 KB] Tradycyjne i elektryczne środki lokomocji, oprogramowanie Software, Smart City, Strefy: Start-upów, testowa i serwisowa to kilka niezależnych przestrzeni, w których producenci, dostawcy, firmy technologiczne, branżowi eksperci i pomysłodawcy nowoczesnych startupów mówić będą o możliwościach, jakie oferuje mikromobilność i technologii w niej wykorzystywanej. Rowery to najpopularniejszy środek lokomocji, wykorzystujący pracę ludzkich mięśni, ale na rynku nie brakuje innych urządzeń transportu osobistego UTO. Klasyczne jednoślady wraz z całym zapleczem związanym z akcesoriami i usługami zarezerwowanymi dla branży rowerowej dostępne będzie podczas wrześniowych targów e-Motion Expo. Odwiedzając wydarzenie możesz także liczyć na testy hulajnóg elektrycznych i rowerów oraz komplet informacji, dotyczących ich ładowania. Coraz częściej na mapie usług pojawiają się firmy specjalizujące się w naprawie i serwisie nie tylko sprzętów klasycznych, ale także tych zasilanych elektrycznie. Mnóstwo młodych ludzi wymyśla ciekawe i innowatorskie startupy związane z transportem zeroemisyjnym. e-Motion Expo to miejsce stworzone zarówno dla nich, jak i zwolenników tradycyjnego rodzaju przemieszczania się. Wrześniowe wydarzenie to propozycja dla producentów rowerów elektrycznych, hulajnóg oraz przedstawicieli branży i osób prywatnych zainteresowanych nowościami i mikromobilnością.

Jesteś z branży mikromobilności?

e-Motion Expo to miejsce, w którym ekologia spotyka się z nowoczesną technologią. Zaprezentuj swoje produkty, usługi i pomysły przedstawicielom branży mikromobilności. Zdobądź klientów i pokaż im, co oferuje rynek. Emocje związane z transportem osobistym czekają na Ciebie już 22-23 września 2023 roku, podczas pierwszych Targów Mikromobilności e-Motion Expo w Targach Kielce.

Do zobaczenia!

Aktualności
26 maja 2023
Najnowsze modele pojazdów transportu krótkodystansowego pojawią się na stoisku firmy Segway-Ninebot już pod koniec września tego roku przy okazji targów mikromobilności e-Motion Expo w Targach Kielce. Marka z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji przyjaznych środowisku alternatywnych środków transportu stawia na bezpieczeństwo i wygodę użytkowników.
18 maja 2023
Podróże rowerem do pracy, szkoły, czy sklepu często są najlepszym wyborem, szczególnie w dużych, zakorkowanych miastach. Niestety często napotykanym problemem, zniechęcającym do ich użytkowania, jest brak bezpiecznych miejsc do parkowania. Właśnie dlatego firma Rowerado przygotowała inteligentne stojaki dla rowerów i hulajnóg ze zintegrowaną blokadą, które zaprezentuje podczas targów e-Motion Expo już 22-23 września 2023 roku w Targach Kielce.
12 maja 2023
Do wrześniowej edycji e-Motion Expo pozostało jeszcze trochę czasu, ale kolejne firmy zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł na pokład targów mikromobilności e-Motion Expo.
22-23.09.2023
    22-23.09.2023