DOM (26-28.06.2020)

XXVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Zmiana terminu targów

W trosce o bezpieczeństwo naszych Wystawców i Zwiedzających w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych informujemy o zmianie terminu XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XXVII Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY. Targi odbędą się od 26-28 czerwca 2020 roku.

Ulubione Targi Kielczan co roku odwiedza niemal 20 tys. gości. Zwiedzający mogą podczas nich zapoznać się z ofertą prawie 200 firm oraz uzyskać podpowiedzi od ekspertów z branży budowlanej. Skala wydarzenia jest jednym z czynników budzących obawy w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2, wywołującego chorobę Covid–19.

W Targach Kielce od początku tego roku odbyły się już cztery duże wydarzenia targowe. Większość z nich zakończyła się sukcesem, jeśli chodzi o liczbę zwiedzających. Zapewniliśmy najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego, a na targach nie wystawiały się firmy z krajów, w których wystąpił koronawirus. To jednak może okazać się niewystarczające w przypadku nadchodzących wydarzeń w świetle rosnącej liczby zakażeń w Polsce. W zaistniałej sytuacji za nadrzędne uznaliśmy zdrowie ogółu. Liczymy na zrozumienie ze strony wystawców oraz wszystkich, którzy planowali wizytę na targach. Dołożymy wszelkich starań, aby edycja targów w nowym terminie była równie atrakcyjna.

Andrzej Mochoń,
Prezes Zarządu Targów Kielce

26-28.06.2020
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
26-28.06.2020