DOM, OGRÓD i TY (23-24.04.2022)

Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu

Kielczanie dopisali podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY

dom-ogrod-2022 Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.

Mnóstwo porad w strefie ekspertów!

Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Kolejka osób chętnych do skorzystania z porad w strefie ekspertów nie malała. Patrycja Kochańska - ekspert krajobrazu, Damian Kwapisz - ekspert hipoteczny i Igor Łukawski - ekspert ubezpieczeniowy udzielali fachowych porad i instrukcji w zakresie projektowania ogrodu i finansów.

600 sadzonek dębu i sosny rozdane!

dom-ogrod-2022 Przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce i Lasy Państwowe darmowe sadzonki szybko znalazły swoich odbiorców. W dwa dni rozdano 600 sadzonek dębu i sosny, a kielczanie, którym udało się zdobyć drzewka, nie kryli zadowolenia z możliwości posadzenia go w swoim ogrodzie.

– Przyjechaliśmy do Targów zobaczyć ofertę materiałów do wyposażenia łazienki, której remont czeka nas w najbliższym czasie. Przy okazji udało się otrzymać sadzonkę dębu, którą wspólnie z synem będziemy mogli posadzić w ogrodzie – mówił Pan Paweł, który z całą rodziną pojawił się w Targach Kielce.

Ponad stu wystawców w jednym miejscu!

Wystawcy z całej Polski pojawili się w Targach Kielce, by zaprezentować szeroką gamę materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz regionalnych wyrobów. Nie zabrakło popularnych ostatnio paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów oraz dużego wyboru paneli, płytek podłogowych, okien, rolet, czy ogrodzeń. Duża część zwiedzających opuszczała kielecki ośrodek, wyposażona w różnego rodzaju gatunki kwiatów, krzewów i drzewek, których również nie brakowało podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY.

Kolejna okazja do spotkania już w przyszłym roku.

 

 

Reklama

Aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.
22 kwietnia 2022
Zarówno w hali E, jak i na zewnątrz, wystawcy przygotowują stoiska dla zwiedzających. Ostatnie gwoździe, układanie towaru, przygotowanie ekspozycji i materiałów promocyjnych - tak w wielkim skrócie wyglądają piątkowe przygotowania do ulubionej wśród mieszkańców regionu, wystawy DOM, OGRÓD i TY.
22 kwietnia 2022
Z.P.H.U. PICHETA to firma zajmująca się produkcją ogrodzeń najwyższej klasy. Dzięki bezkonkurencyjnej jakości, atrakcyjnym cenom i indywidualnym rozwiązaniom ogrodzenia są cenione przez klientów z całej Polski.
22 kwietnia 2022
Firma Korex jest liderem w branży związanej z wyrobami korkowymi na polskim rynku. Produkty, które oferuje klientom gwarantują wysoką jakością i przystępną cenę.
22 kwietnia 2022
Firma, działająca na rynku budowlanym od 2012 roku, oferuje klientom najnowsze technologie w branży odnawialnych źródeł energii. Od 2015 roku buduje elektromobilność w Polsce, a o życiu na prąd, wie chyba wszystko.
21 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji czeka wszystkich zwiedzających, podczas DARMOWEJ wystawy w Targach Kielce. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów.
21 kwietnia 2022
Firma MARSEPLAST to producent asortymentu wodno-kanalizacyjnego wykonywanego z tworzyw sztucznych. Funkcjonujące od ponad 30 lat w branży przedsiębiorstwo, zaprezentuje swoją ofertę podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓ I TY.
21 kwietnia 2022
W Solektro zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów, ładowarek samochodowych i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.
20 kwietnia 2022
Wystarczy, że odwiedzisz wiosenną wystawę w Targach Kielce, jako jedna z pierwszych 300 osób każdego dnia i odbierzesz DARMOWĄ sadzonkę dębu lub sosny. Następnie opublikuj zdjęcie otrzymanego od nas drzewka z #TARGIKIELCE i oznacz nas na Facebooku. Wyślij screen opublikowanego posta na adres: reklama@targikielce.pl, a w zamian otrzymasz bilet na targi DUB IT lub AVIATION EXPO!
20 kwietnia 2022
Szkółka róż Słaro działa na rynku od ponad 30 lat, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie. Firma zlokalizowana jest w okolicach Łodzi, a dokładnie w Ksawerowie, gdzie na miejscu można zapoznać się z przepięknymi kwiatami.
20 kwietnia 2022
SFERADO to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma powstała w 2016 roku z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferuje produkty i rozwiązania z dziedziny szeroko pojętego zdrowego stylu życia. A ten to nie tylko zdrowe jedzenie, ale również zdrowy i spokojny sen.
19 kwietnia 2022
Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 kwietnia w Targach Kielce i jak zwykle dostarczy ciekawych inspiracji, fachowych porad i najnowszych trendów dla domu i ogrodu. Pierwszych 300 osób, które każdego dnia odwiedzi wystawę, otrzyma darmową sadzonkę dębu lub sosny od Nadleśnictwa Daleszyce.
19 kwietnia 2022
Firma z siedzibą na podkarpaciu zajmuje się tłoczeniem olejów. W swojej ofercie posiada oleje tłoczone na zimno, uzyskane z ziaren: lnu, lnianki rydzowej, rzepaku, słonecznika, czarnuszki, ostropestu, pestek dyni, wiesiołka, orzechów włoskich, rokitnika, gorczycy, kokosa i konopi siewnej.
14 kwietnia 2022
Działająca od 2003 roku firma prowadzi sprzedaż wkładów kominkowych, elementów techniki kominowej i wentylacyjnej oraz materiałów potrzebnych do budowy kominka.
14 kwietnia 2022
Istniejąca od 2018 roku firma 4 ECO Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw z branży OZE w naszym regionie i na terenie całego kraju. Oprócz komponentów fotowoltaicznych, grzewczych oraz termomodernizacyjnych, firma oferuje również profesjonalny montaż.
13 kwietnia 2022
Wiosenna wystawa Dom, Ogród i Ty oferuje wiele produktów i usług do budowy domu, wyposażenia wnętrz i ogrodu. Sztuka, która odgrywa ważną rolę w życiu człowieka, wzbogacając je duchowo, często stanowi element dekoracji wnętrz i również zagości pod koniec kwietnia w Targach Kielce.
13 kwietnia 2022
Piękny, zdrowy trawnik, cicha, efektywna praca, bez emisji spalin, z możliwością zdalnego zarządzania robotem z dowolnego miejsca na świecie, sterowanie głosem, napęd na cztery koła, bezprzewodowa technologia EPOS, czy możliwość integracji maszyny z systemami inteligentnego domu - to tylko wybrane funkcjonalności obecnych kosiarek automatycznych Husqvarna.
12 kwietnia 2022
Firma oferuje także separatory tłuszczów i węglowodorów, biopreparaty, systemy zagospodarowania wody deszczowej. Produkty z logo Delfin mają znak jakości CE i spełniają europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3:2007+A1:2009.
11 kwietnia 2022
Jeśli potrzebujecie informacji dotyczących budownictwa, ogrodnictwa, czy wykończenia i wyposażenia wnętrz, koniecznie musicie zapoznać się z ofertą naszego partnera medialnego - magazynu i portalu Ekspert Budowlany.
11 kwietnia 2022
Firma JANDREW powstała w 1994 roku, jako małe przedsiębiorstwo rodzinne. Specjalizuje się w produkcji mebli sosnowych i świerkowych mebli ogrodowych. Obecnie posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz wyspecjalizowaną grupę pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość wytwarzanych produktów.
08 kwietnia 2022
Istniejąca od 1986 roku szkółka to niewielkie gospodarstwo rodzinne zlokalizowane w miejscowości Karniów, oddalonej o 6 km od Kocmyrzowa i 25 km od Krakowa. Firma zajmuje się produkcją drzewek owocowych, krzewów jadalnych, drzew i krzewów ozdobnych, a także róż.
07 kwietnia 2022
Nie lada gratka czeka odwiedzających tegoroczną wystawę wiosenną. Dzięki Nadleśnictwu Daleszyce i Lasom Państwowym pierwszych 300 zwiedzających każdego dnia imprezy, otrzyma darmowe sadzonki drzewek. Dęby i sosny, które trafią w ich ręce będą idealnym prezentem wpisującym się w nurt EKO.
05 kwietnia 2022
Firma w ofercie posiada meble do salonu, jadalni, sypialni oraz biur wykonywane z najwyższą starannością i przywiązaniem do detali. Każdy element z dostępnych kolekcji wykonywany jest na zamówienie klienta. Ręczna obróbka drewna sprawia, iż każdy mebel jest niepowtarzalny.
04 kwietnia 2022
Eko Park jest producentem architektury ogrodowej z drewna z wieloletnim doświadczeniem. Firma podczas wystawy DOM, OGRÓD i TY zaprezentuje bogatą ofertę akcesoriów ogrodowych. Obok altan, które od lat stanowią główny kierunek działalności, zajmuje się produkcją stołów, ławek, płotów, arkad, pergoli, bud dla psów, domków dla dzieci, czy huśtawek i piaskownic.
04 kwietnia 2022
Kielecka firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres produktów. W ich ofercie odnaleźć można najlepsze rozwiązania największych światowych marek.
01 kwietnia 2022
Jeśli marzycie o własnej saunie pod swoim dachem to nic prostszego! Wystarczy, że pojawicie się w Targach Kielce w weekend 23-24 kwietnia na wystawie DOM, OGRÓD i TY i odwiedzicie stoisko firmy Sauny Polska Łukasz Mazgaj.
30 marca 2022
Podczas wystawy materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu, kielecki lider rynku wentylacji i klimatyzacji zaprezentuje nie tylko najnowocześniejsze, ale także efektowne urządzenia, które można dopasować do każdego wystroju wnętrz.
28 marca 2022
Mająca siedzibę w Kielcach marka, specjalizuje się w dziedzinie uzdatniania, filtracji i dystrybucji krystalicznie czystej wody mineralnej oraz systemów oczyszczania powietrza. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, posiada bogate portfolio produktowe, kompleksowo i profesjonalnie działające doradztwo techniczne oraz wykfalifikowany serwis techniczny, działający na terenie całego kraju.
25 marca 2022
Firma Pro-Wellness to jeden z największych oraz najdłużej działający dystrybutorów profesjonalnych urządzeń wellness & spa w Polsce. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy firmie zaufały światowe marki, co pozwala zaoferować polskim klientom najwyższej jakości produkty.
24 marca 2022
Wiosna to idealny czas na zaplanowanie remontu domu, odświeżenia mieszkania, czy przygotowania ogrodu do sezonu letniego. Jeśli chcecie zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz, nie zapominając o ogrodzie, to koniecznie musicie zapoznać się z ofertą firmy Home&Life.
Partnerzy i patronaty
Patronat Honorowy