Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

DOM i TY (8-10.10.2021)

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz - edycja jesienna

Grenton Sp. z o.o.

Opis

System Smart Home Grenton

Grenton jest polskim producentem systemu inteligentnego domu. System Smart Home Grenton jest systemem hybrydowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiada najlepsze cechy systemów rozproszonych z wyjątkowo łatwym sposobem konfiguracji. W ofercie Grenton można znaleźć trzy główne rodzaje modułów: przewodowe moduły na szynę DIN, przewodowe moduły podtynkowe oraz bezprzewodowe moduły komunikujące się w standardzie Z-Wave oraz Wifi.  Urządzenia Grenton pozwalają zrealizować dowolny projekt – scentralizowany, rozproszony oraz mieszany.

 

Design i doświadczenie

Grenton dba o doświadczenia i satysfakcję użytkowników końcowych. Inteligentne panele, przełączniki i aplikacja mobilna są projektowane z innowacyjnym podejściem, dostosowanym do potrzeb Klientów. Firma oferuje kompleksowe portfolio paneli dotykowych Grenton, które skonfigurowane są indywidualnie dla każdego domu i pomieszczenia. Ich nowoczesny wygląd doskonale komponuje się w każdym wnętrzu, odpowiadając jednocześnie obecnie panującym trendom w designie. Najbardziej popularnym wśród Klientów jest flagowy produkt firmy – Grenton Smart Panel - wyświetlacz OLED, który posiada cztery programowalne przyciski dotykowe i ma możliwość sterowania za pomocą gestów dłoni. Panel posiada w pełni konfigurowalny i programowalny interfejs użytkownika oraz jest wyposażony w czujniki temperatury i światła.

Właściciele domów mogą zarządzać systemem Grenton za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne – myGrenton, aktualizowanej regularnie na platformy iOS i Android.

 

Misja

Misją firmy jest popularyzacja i dostarczanie innowacyjnych technologii smart home w sposób gwarantujący wsparcie dystrybucji systemu oraz stałą dbałość o satysfakcję użytkowników końcowych.

Grenton sprzedaje produkty za pośrednictwem dystrybutorów, dealerów i instalatorów w 24 krajach na całym świecie. Wiodącym rynkiem jest Polska, ale firma rozwija strukturę dystrybucji w Niemczech, Szwecji, Włoszech, Węgrzech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Bałkanach, Cyprze, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozwiązania Grenton można zobaczyć i poznać  w kilkunastu salonach pokazowych, zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Każdy zainteresowany może na miejscu zasięgnąć profesjonalnej porady, poznać możliwości systemu i obejrzeć produkty na żywo.

    8-10.10.2021