DOM i TY (8-10.10.2021)

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz - edycja jesienna

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

  zdrowie-i-uroda
  rekodzielo
  eko-produkty

Targi budownictwa mieszkaniowego i wyposażenia wnętrz zakończone sukcesem

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY upłynęła pod znakiem nietuzinkowych elementów wystroju i ekologicznych rozwiązań. Jesienne targi Agrotech, Dom i Ty, Eco-Style, Health&Beauty i Rękodzieło odwiedziło ponad 20 tys. gości z kraju i zagranicy.    

Kieleckie targi budowlane od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu mieszkańców naszego regionu. Nowa październikowa propozycja – DOM i Ty, skierowana była tradycyjnie już do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. Zgodnie z duchem czasu, w ofercie targów znalazła się szeroka oferta rozwiązań ekologicznych: producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. A to wszystko dzięki obecności firm zajmujących się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami grzewczymi i sanitarnymi.  

Materiały budowlane i wykończeniowe

W ofercie targów nie zabrakło półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. W trakcie wydarzenia można było otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi, parkietów i ubezpieczyć swoje lokum. Zainteresowaniem gości targów cieszyły się sauny oraz kryształowe komnaty i groty solne. O dobry nastrój w domu zadbali producenci i dystrybutorzy kominków, a o czyste powietrze specjaliści od ekologicznych kotłów i klimatyzacji. Hitem stały się kolorowe klimatyzatory idealnie wpasowujące się w najbardziej gustowne wnętrza. Uwagę gości przyciągały najwyższej jakości podłogi i barwne tapety. Wśród targowych stoisk pojawiły się także designerskie dodatki wykonane m.in. z drewna.

Bezpłatne warsztaty i porady remontowe

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą firm, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane oraz dekoracyjne wątpliwości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne warsztaty organizowane przez Bezpłatne Szkoły dla Dorosłych COSINUS. Zgromadzeni na targach goście mogli bezpłatnie zaprojektować ogród w słoiku oraz jesienną kompozycję na balkon. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekały na gości targów. Dzięki odbywającym się równolegle targom Agrotech, mali i duzi zwiedzający mogli spełnić marzenie o wejściu do traktora. Na stoiskach wystawy RĘKODZIEŁO nie zabrakło stylowej biżuterii i dodatków, zaś wszyscy zainteresowani ekologicznymi produktami z zainteresowaniem odwiedzali stoiska targów ECO-STYLE oraz pokazy kulinarne i degustacje. Na wszystkie panie czekały pokazy o tematyce piegów permanentnych i mini tatuaży, kępek rzęs oraz laminacji, geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy. A to wszystko za sprawą trwającej równolegle wystawy HEALTH & BEAUTY.

Reklama

Aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN
06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE
01 września 2021
Do grona wystawców targów DOM i TY dołączyła firma STUDIO KOMINKI Dariusz Pęczkowicz
25 sierpnia 2021
To największe centrum kostki brukowej w województwie świętokrzyskim
12 sierpnia 2021
Firma jest kompleksowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych dla domu, rolnictwa i biznesu
8-10.10.2021
    8-10.10.2021