Nazwa
Kraj
Stoisko
ADAM ZAWADA
ZF-62
ADRIAN TYRKALSKI FHU
ZF-31
AKCESORIA MEBLOWE OD A DO Z
E-41
ALUTECHNIKA SERWIS ANETA CHABIOR
E-66
ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE S.C.
E-12
AMBIT POKRYCIA DACHOWE URAŃSKI KAMIL
F-11
AQUA VENTICA SŁAWOMIR MOSZCZYŃSKI
F-51
ARCHIBIS SPÓŁKA Z O.O. I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
E-55
ARCHON BIURO PROJEKTÓW BARBARA MENDEL
F-2
AREA STUDIO
E-46
ARKADIUSZ SOBOLEWSKI SZKÓŁKA BYLIN
ZC-15
BADO
E-63
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
F-3
BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S.A.
E-65
BEL-POL SP. Z O.O.
E-24
BETRA RAFAŁ BEATA LISIECKA
ZF-28
BIAL D. O.O.
F-47
BIG CHINA
F-61
BLUM POLSKA SP Z O.O.
E-41
BÓR SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH
E-71
BOŻENA AUGUSTYNIAK
ZF-60
BUD MEDIA
F-22
BUD-REM / DONICE Z KAMIENIA
ZF-17
BUD-SYSTEM S.C. FHU
E-9
BUDMAN&KOWDEK SP. Z O.O. SP.K.
F-12
BYLINOWY OGRÓD URSZULA DYREK
ZF-51
CALIPSO BOGUSŁAW PÓŁTORAK
F-41
CANEA INŻYNIERIA I KOMPUTERY ARTUR POLAKOWSKI
E-44
CENTRUM OGRODNICZE PATRYCJA CZEKAJ
CHAMERA ARKADIUSZ FUH
E-28
CIESIELNIA MIROSŁAW NOWOCIEŃ
F-25
CITROEN FIX FORUM LIDER SP Z O.O.
C-10
COMTEL GROUP SP. Z O.O. SP.K.
E-33
CORNEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
F-20A
DANWENT F.H.U DANIEL GIL GRUPA ENECO
F-6
DAREX DARIUSZ KUSZKOWSKI
E-15
DEFRO Sp. z o.o. Sp.k.,
Polska
E-36
DELFIN SP. Z O.O.
ZC-4
DEVENTE SP. Z O.O.
E-3
DOBRE TARASY
E-64
DOBRY DOM
F-43
DOMOS RYBCZYŃSCY.SP.J.
ZC-2A
DOMOWE SANATORIUM ZIMNOCH SP.J.
E-62
DOROZ SP. Z O.O.
F-20
EKO-PARK SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA ART.OGRODNICZYCH
ZF-39
EKOENERGIA POLSKA SP. Z O.O.
Polska
E-70
EKOREGION BARBARA SKUZA
ZF-8
ELLEGANCE SP. Z O.O.
ZF-10
ELTOR
ZC-3, E-7
ELTROX.PL e-commerce partners sp. z o.o.
E-25
EUROLOCUM WOJSA NIERUCHOMOŚCI
E-32
EXPERT SNU DANIEL SOŁTYS
E-11
FHU SPORTEX IWONA WIERZBICKA
FIRMA INSTALACYJNA SANDAR DARIUSZ JAŚKOWSKI
F-71
FIRMA KJM JANUSZ KIEŁB
F-44
FIRMA KRYSZTAŁOWY ŚWIAT PHU EXPORT ALDONA GRABOWSKA-PAJDAK
E-59
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA SANGARI GABRIELA SOBAŃSKA
F-58, ZF-42, ZF-43
FIRMA USŁUGOWA KRZYSZTOF ŁUKASIK
F-17
FIRMA USŁUGOWA ROBERT PUCHAŁA
ZF-40
FORD AUTOSKAR SP. Z O.O.
Polska
C-5
FOSPODARSTWO ROLNE MAREK ZIEJA
ZF-33
GALABETON
E-39
GALERIA CIEPŁA KOMINKI I KOMINY DOMINIK WANAT
E-52
GEKON PELLET SP Z O.O.
ZF-7
Globmaster Krystyna Kasprowicz
ZF-37
GOSPODARSTWO OGRODNICZE BYLINOWY RAJ A.P. CHWIST
ZC-1
GOSPODARSTWO OGRODNICZE DANIEL RUSZEL
ZF-19, ZC-26
GOSPODARSTWO OGRODNICZE GĘDEK WOJCIECH
ZF-22
GOSPODARSTWO OGRODNICZE MAREK KUCHARSKI
ZF-3
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-KAMIENIARSKIE WIESŁAW URBANEK
ZF-58
GOSPODARSTWO OGRODNICZO-ROLNE FLORAMA M.RADZIO
ZF-12
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE IGNACIUK MAŁGORZATA
ZF-45
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE KRZYSZTOF SYKUT
ZF-6
GRANMAL ZAKŁAD OBRÓBKI KAMIENIA NATURALNEGO L.SZCZERBA
E-75
GRENTON SP Z O.O.
E-17
GRZEGORZ STACHURSKI STEEL FRAME CONSTRUCTION
F-39
GUTCONCEPT
E-49
HABA RL SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
ZF-9
HAMMERLAND WORKSHOP WALDEMAR KIDACKI
E-38
HANDEL OBWOŹNY PAWEŁ DŁUGOPOLSKI
ZF-25, ZC-23
HONDA CICHOŃSKI
Polska
C-7A
I LOVE MATERACE
E-26
INDECO KIELCE CENTRUM DRZWI PRZESUWANYCH SEBASTIAN GRZELA
E-26
INFOMAX DZIAŁOWSKI LEWICKI SZCZEPANIK SP.J.
F-7
JAMAR PPU JANUSZ WALOCHA I SPÓŁKA SP.J.
E-6
JAWEX MAŁGORZATA KEMPIŃSKA SPÓŁKA JAWNA
E-31
JOHN GUEST POLSKA SP. Z O.O.
F-37
KAO SP. Z O.O.
E-53
KIA MOTORS AUTOCENTRUM PATECKI S.C.
C-6
KLIMAT AGNIESZKA DOMAGALSKA ADAM DOMAGALSKI
E-66A
KLUSEX FPHU GRZEGORZ KLÓSAK
F-46
KRZEWY OZDOBNE ELŻBIETA SOCHACKA
ZF-11
KUNA-SYSTEM P.P.H.U. KAMIL KAMIŃSKI
E-19
KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEW OWOCOWYCH KRZEWÓW OZDOBNYCH I RÓŻ BOŻENA KRUPIŃSKA AGNIESZKA KRUPIŃSKA
ZF-38
KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEW OWOCOWYCH ORAZ RÓŻ I KRZEWÓW OZDOBNYCH HENRYKA I KAZIMIERZ SUSZEK
ZF-59
LAZAR
E-63
LIBET
F-29
ŁÓDZKA FABRYKA WYNALAZKÓW
F-27
MAG-MON JUSTYNA FIGURSKA
ZF-41
MATEUSZ MŁYNARCZYK FHU WILD LILLY
ZC-2
MAZDA MATSUOKA MOTOR SP. Z O.O., Kielce
C-8
MCE MAŁOPOLSKIE CENTRUM EKOLOGICZNE S. MIGDAŁEK P. KOZŁOWSKI S.C.
ZC-21
MEBLE PRZYGODA
ZC-6
MEDIA CREATIONS
F-21
MEGANADRUKI ŁUKASZ SZPUNAR
ZF-61
MERIDA SP Z O.O.
E-67
MICCO MICHAŁ IŻOWSKI/ DOM NA KÓŁKACH
ZF-36
MIEJSKA ŁĄCZKA PATRYCJA ORACZ
E-5
MIESZKANIE Z POMYSŁEM SP. Z.O.O.
E-37
MORA POLSKA SP Z O.O.
F-18
MOTOCAR KIELCE PUH J.CHODAK
F-9
MURATOR
E-8
NIBE -BIAWAR
F-71
NICE
E-51
NISKA 2 - EPA INVESTMENT SP. Z O.O. SP.K.
E-18
ODDZIAŁ GREEN GARDEN CONTROL KAMIL GAŁKA
F-29
OGLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PARKIECIARZY
F-70
OKNOMAKS MARIUSZ KRZEPKOWSKI
E-58
OPEL AUTORUD SP. Z O.O.
C-9
OPTIMUM BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
F-28
OTG SP Z O.O.
E-64
OTWARTA STREFA PREZENTACJI
P.E.M.A. ANDRZEJ GRZEGORZ NAWROT
E-51
P.P. METALBET M.TARACH, W.TARACH, E.JAGUSZYN
F-1
PANEL-PLUS PHU PAWEŁ ZIĘBA
E-45
PATIO VITA  ZGNAŃSKA 84 – MIESZKANIA     KIELCE
F-33
PCC PRODEX SP. Z O.O.
F-32
PERŁA FUH HELENA JEWIARZ
F-57
PHUP EURO GAZ SP.J.
F-48
PHUP HALNY GRZEGORZ GÓRAL
F-36
PICHETA ZPHU TOMASZ PICHETA
F-49
PIO-MARCO P.H.U.
E-61
PLAZA NIERUCHOMOŚCI GRZYB SP Z O.O.SP.K.
E-57
POLSKA KORPORACJA TECHNIKI SANITARNEJ, GRZEWCZEJ, GAZOWEJ I KLIMATYZACJI O/KIELCE
E-66A
POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE
ZC-3, E-7
PORADY ARCHITEKTÓW
E-56A
PPHU PIĘKNY OGRÓD JOLANTA GŁĄB
ZF-48
PPHU RENAL
F-23
PPHU VICTORUM
E-69
PRO-WELLNESS Jurczyk Abu El Ella Cyran Szpak Sp.J.
Polska
E-1
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU KAMIENIA BUDOWLANEGO PRODMAR
E-4
PRZEDSIĘBIORSTWO BIOTECH2 ZBIGNIEW SADLIK, BOŻENA SADLIK
ZF-44
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE MAX - PRACOWNIA PROJEKTOWA
E-14
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOLARIX-2 WIESŁAW ROZEMBERG
E-63
PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO-USŁUGOWE SEBA-SAUN
E-50
PUCIHAR D. O.O.
F-47
RAKOCZY STAL SP. Z O.O.
F-24
RENAULT TANDEM SP Z O.O.
C-3
RONIC POLSKA
E-65A
SALAMON FHU WALDEMAR SALAMON
E-42
SCHODO-SYSTEM MARCIN CZYŻ
E-48
SCHODY PODŁOGI WNĘTRZA SP. Z O.O. S.K.
E-49
SEAT MATSUOKA MOTOR SP. Z O.O., Kielce
C-1
SKLEP INTERNETOWY GALANTERIA SKÓRZANA MISIACZYK JUDYTA
ZC-19
SKŁAD BUDOWLANY FILAR PIOTR PIWEK
E-2
SŁARO NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻE
ZC-5
SMAK NATURY MAREK HAŁAT
F-67
SOLARIS OZE,
Polska
E-72
SOLO HOLDING SP Z O.O.
ZF-5
STALMARK SP Z O.O.
ZC-18
STANDARTPARK SP Z O.O.
F-26
STERNA POLSKA
E-22
STIEBEL ELTRON POLSKA SP. Z O.O.
F-31
STKAD-BUS
ZF-29
STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU ZIEMI PILCZYCKIEJ
F-50
STRAŻ MIEJSKA
E-55A, ZF-65
STUDIO KOLOR
E-27
STUDIO KOMINKI / DHP DYSTRYBUCJA DARIUSZ PĘCZKOWICZ
E-43
STUDIO ZIELENI A&Ł ŁUKASZ SUŁEK
ZF-21
SUN-VITA ALEKSANDRA BERNARD
Polska
F-45
ŚWIAT KOMINKÓW
F-56
SZKOŁA DOBREGO SMAKU SP. Z O.O.
E-65A
SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH TERESA ŁAPA
ZF-18
SZKÓŁKA DRZEWEK OWOCOWYCH DOROTA KWIATKOWSKA
ZF-1, ZF-47
SZKÓŁKA ROŚLIN PAWEŁ IGNACIUK
ZF-32
SZUMEN GALERIA WNĘTRZ
E-31
TAGA PHU TERESA GAWRON
F-14
TAURON WYDOBYCIE S.A.
F-24
TECH STEROWNIKI SP. Z O.O. SP.K
F-19
TECHFLOW 3D SP. Z O.O.
ZF-2
TERMO SHOP D.O.O. (TERMOPLUS HEAT PUMPS)
F-47
TERNOL S.C. M. PUCHAŁA, M . ZAWADZKI
ZF-14
TETELEWSKI KOMINKI
E-56
TORNI CENTRUM KOSTKI BRUKOWEJ
E-39
TRIMET AUGUST, BĄK SP.J.
ZF-27
UPONOR
E-63
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PIOTR GŁOWACKI
ZC-6
USŁUGI STOLARSKIE JAWORSKI WOJCIECH
ZF-23
VOLKSWAGEN AUTOCENTRUM SA
C-4
VOLVO PRO-MOT Sp. z o.o. Sp. K.
C-7
WOBET-HYDERT SP.J. CICHECKI
F-4
WYROBY Z WIKLINY I BRZOZY
ZF-16
WYTWÓRNIA PARKIETU DĄBEX SP. Z O.O. SP.K.
E-46
ZAKŁAD KAMIENIARSKI PRZYWAŁA STONES
E-16
ZAKŁAD USŁUG INSTALACYJNYCH TECHMONT
E-47
Zakład Usług Studziennych Marian Wójcik,
Polska
F-31
ZEMAX SP Z O.O. SOLIDO
F-34
ZMK SAS Spółka z o.o.
Polska
ZC-8
{{ getIndustryTitle(industryId) }}
  Nazwa
Kraj
Stoisko
 
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy