DNI DLA BIZNESU (7.12.2021)
VI Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy

O wydarzeniu
Polski Ład – zmiany w podatkach dla przedsiębiorców, nadzieje i obawy biznesu
Zapraszamy do udziału w VI edycji Dni dla Biznesu, które odbędą się 7 grudnia 2021 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców ze specjalistami otoczenia prawno-podatkowego, możliwość dyskusji i wymiany poglądów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Dni dla Biznesu będzie Polski Ład oraz związane z nim zmiany w podatkach dla przedsiębiorców.
Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w merytorycznej części konferencyjnej z udziałem prelegentów mających realny wpływ na tworzenie i stosowanie prawa gospodarczego, a w szczególności prawa podatkowego w naszym kraju. Wśród szacownego grona wykładowców znajdują się między innymi: prof. dr. hab. Witold Modzelewski oraz prof. UEK dr. hab. Artur Hołda.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja online dostępna na stronie VI Dni dla Biznesu.
Poprzednia, jubileuszowa edycja Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców zgromadziła w Centrum Kongresowym Targów Kielce ponad 260 osób.
Wydarzenie organizowane jest we współpracy Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Oddział Regionalny w Kielcach oraz Targów Kielce.
Do zobaczenia w Centrum Kongresowym Targów Kielce już 7 grudnia 2021 roku!
Organizatorzy



Patronat honorowy


Partnerzy
