Debiuty PZKFiTS (28.02-1.03.2020)

Debiuty PZKFiTS w kulturystyce i fitness

Tegoroczna edycja debiutów w kulturystyce i fitness odbyła się od 28 lutego do 1 marca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Impreza dostarczyła uczestnikom ogromnych emocji sportowych.

W wydarzeniu  wzięło udział ponad 200 zawodników z całej Polski. To osoby, które nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brały dotychczas udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych. Debiuty, to świetna okazja dla wszystkich zwolenników zdrowego stylu życia do zaprezentowania efektów całorocznej pracy sportowców. Muskulatura, rzeźba, proporcje, symetryczność, estetyka ciała i prezentacja sceniczna oceniane podczas zawodów przez doświadczonych sędziów. Zawody odbyły się w różnych kategoriach sylwetkowych i wiekowych.

W przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego pojawiły się firmy – partnerzy wydarzenia, którzy zaprezentowali swoje produkty. Podczas debiutów swoje stoisko będą mieli m.in. firma MORDEX - producent wysokiej klasy odzieży sportowej oraz Mineral SPA Oziminka.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, we współpracy z Targami Kielce. Nagrody dla zawodników ufundowała firma FA Engineered Nutrition. Wśród partnerów medialnych pojawili się: Polish Fitness, portal internetowy lepszytrener.pl oraz magazyn Sport Dla Wszystkich. Fotograficzną relację z wydarzenia przygotował Sylwester Szymczuk.

Zapraszamy już od 25 do 26 kwietnia na najbardziej multisportowe wydarzenie w Kielcach – Fit Weekend!

Aktualności
24 stycznia 2020

Najważniejsze zawody kulturystyczne w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

Partner Debiutów
Patronaty medialne
28.02-1.03.2020
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
28.02-1.03.2020