Do wydarzenia pozostało...
  dach-forum-baner-konkurs.png [34.57 KB]
  dach-forum-baner-dach-masters.png [26.97 KB]
  dach-forum-baner-kup-bilet-w-promocyjnej-cenie.png [4.86 KB]

 

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych. Dach Forum 2024 w Targach Kielce!

dach-forum-2023 Przed Wami trzecia edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 12 i 13 stycznia 2024 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Trzecia edycja największego w Polsce Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM tym razem odbędzie się w piątek i sobotę. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa - Macieja Dekarza. Cech jest terenową strukturą Związku Rzemiosła Polskiego i dobrowolnym członkiem Izby Rzemieślniczej w Kielcach, prowadzącym działalność na terenie całej Polski.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

dach-forum-2023 Styczniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum zgromadził ponad 80 wystawców i przyciągnął ponad 5 tysięcy zwiedzających, poszukujących profesjonalnych narzędzi, wiedzy i rozrywki. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju. To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa, a Sponsorem Strategicznym firma Blachotrapez. W ostatniej edycji obok niej można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachy Pruszyński, CB Corotop, Budmat, Ruukki, Roben, ITW, Jouanel, Svarcove, Prefa, czy Dietrich.

Konkurs dla dekarzy, blacharzy i cieśli DACH MASTERS z dużą pulą nagród!

Druga edycja konkursu DACH MASTERS przyciągnęła wielu specjalistów, a finałowa piętnastka rywalizowała o nagrody warte blisko 100 tys. złotych, ufundowane przez Sponsora Strategicznego - firmę Blachotrapez i Sponsora Srebrnego - CB COROTOP. W kolejnej edycji możecie spodziewać się nie mniejszych emocji oraz nowości, które zaskoczą Was i  dodadzą rywalizacji dodatkowej pikanterii. Odwiedzając Dach Forum możecie brać udział w wielu innych konkursach z nagrodami, których nie brakuje na stoiskach naszych wystawców. – Poziom tegorocznej rywalizacji był wyrównany, każdy z uczestników powinien być z siebie dumny, a o końcowym triumfie decydowały detale – tak o ostatniej edycji Dach Masters mówił przewodniczący Komisji Konkursowej Michał Sadko, zachęcając fachowców do śledzenia strony internetowej www.dachforum.pl oraz mediów społecznościowych, w których informować będziemy o najbliższej edycji konkursu.

pokazy i konkursy dekarskie na targach dach forum w kielcach Warsztaty dekarskie, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl.

Reklama

Reklama

Aktualności
08 grudnia 2023
Styczniowe wydarzenie kierowane jest do dekarzy, blacharzy i cieśli oraz firm związanych z branżą pokryć dachowych, ale pamiętajcie, że do Kielc warto przyjechać całą rodziną! Zabierając swoją kobietę oraz dzieci na targi, wiedz, że na pewno nie będą się tu nudzić. Podobnie jak przed rokiem nasz Złoty Sponsor @Blachy Pruszyński przygotuje Strefę Zabawy dla najmłodszych oraz Strefę Piękna dla Pań towarzyszących naszym fachowcom.
05 grudnia 2023
Fatra Polska jest generalnym dystrybutorem na rynku polskim produktów marki FATRA. Już od kilku lat prowadzi sprzedaż membran i folii PVC oraz podłóg PVC i LVT. Fatra jest tradycyjnym czeskim producentem który dostarcza dla branży budowlanej wysokiej klasy membrany PVC do systemów hydroizolacji dachów płaskich, balkonów/tarasów i fundamentów oraz zbiorników i oczek wodnych.
29 listopada 2023
DACHRYNNA – innowacja od Galeco to temat jednego z wielu wystąpień ekspertów, którzy pojawią się podczas najbliższej edycji Dach Forum. System dachowy zintegrowany z systemem rynnowym – 2 w 1 zaprezentuje Marek Podeszwa, manager ds. Szkoleń i Doradztwa Technicznego w Galeco.
27 listopada 2023
Firma skupia aktualnie ponad 20 podmiotów, które działają w kraju, jak również poza jej granicami w takich państwach jak Czechy, Rumunia, Niemcy oraz Węgry i Ukraina. Szeroką ofertę będzie można poznać już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
23 listopada 2023
Od ponad osiemdziesięciu lat firma Enke specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych. Jest uważana za profesjonalnego partnera w dziedzinie remontów zarówno przez niewielkie zakłady rzemieślnicze, jak i duże firmy, do których należą m.in. międzynarodowe koncerny samochodowe.
22 listopada 2023
W kolejnej edycji nie mogło zabraknąć firmy Corotop. Są z nami od pierwszego wydarzenia, tym razem jako Złoty Sponsor! Spółka specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje oraz inne akcesoria dachowe. Wszystko co potrzeba, aby stworzyć bezpieczny HOUSE.
21 listopada 2023
EVROmat® a.s. to obecnie największy sprzedawca oraz producent systemów rynnowych, stalowych pokryć dachowych oraz materiałów dla blacharzy i dekarzy w Republice Czeskiej. Szeroką ofertę produktów czeskiej firmy będzie można zobaczyć już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej odsłony targów Dach Forum.
20 listopada 2023
Druga edycja Dach Forum w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży dachowej w kraju. Mnóstwo wystawców, ogrom nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających sprawiły, że Dach Forum stało się najważniejszym punktem na dekarskiej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
16 listopada 2023
Branżowy portal oraz społeczność profesjonalistów i entuzjastów wszelkiego rodzaju narzędzi pozwalających na wydajną pracę oraz zmianę na lepsze otoczenia wokół nas został partnerem medialnym największego spotkania branży dachowej w kraju.
14 listopada 2023
Posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych firma, dołączyła do grona Sponsorów największego spotkania tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Budmat jest wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych.
06 listopada 2023
Gdzie dekarze tam i Blachotrapez! Już po raz kolejny jesteśmy obecni w Kielcach jako Sponsor Strategiczny. Tym razem z finałem konkursu Mistrz Dekarstwa 2024 oraz Wojewódzki Mistrz Dekarstwa, ofertą produktową stworzoną z pasją przez pasjonatów, wielką premierą oraz masą dobrego rzemiosła i prawdziwych emocji. Zapraszamy na Dach Forum!
24 października 2023
Nie w trzech, a w dwóch kategoriach i nie w pojedynkę, a w duetach toczyć się będzie rywalizacja w tegorocznym konkursie Dach Masters. Pamiętaj, że im wcześniej zgłosisz się do udziału w walce o atrakcyjne nagrody, tym więcej czasu zdobędziesz na komentarze i „lajki”, które pozwolą Ci awansować do finałowego etapu zabawy.
23 października 2023
Firma jest dystrybutorem najwyższej jakości produktów od prawie 20 lat. Podążając za wymagającym klientem, dąży do ciągłego rozwoju i w związku z tym ostatnio przyjęłą funkcję Generalnego Dystrybutora niemieckiej marki NaturHeld.
19 października 2023
Firma pochodząca z Dobrego Miasta w województwie warmińsko-mazurskim posiada wieloletnie doświadczenie, a oferowane produkty charakteryzują się wytrzymałością i efektywnością.
04 października 2023
Firma „Dachy Bawarii” to Generalny Partner na rynku polskim Bawarskich Cegielni Bogen, które wchodzą w skład koncernu Wienerberger – Koramic Niemcy. Bogen to marka z ugruntowaną pozycją na rynku, posiadająca 20-letnie doświadczenie w Polsce oraz 130-letnie na rynkach niemieckim i europejskim.
02 października 2023
Do 30 listopada każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty do walki w konkursie. W każdej z czterech kategorii przyznane zostaną złote medale oraz wyróżnienia, które zdobić będą stoiska wystawców w trakcie największych targów branży pokryć dachowych w Polsce.
11 września 2023
W ofercie Prod-Masz znajdują się precyzyjne zaginarki i inne maszyny blacharskie z 12-miesięczną gwarancją. Firma posiadająca bogate doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Produkowany sprzęt będzie można zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
04 września 2023
Nagrodą główną w konkursie jest funkcjonalny Pick-Up ISUZU D-Max. Dodatkowo w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa czekają vouchery o łącznej wartości 160 tys. zł. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada! Do finałowej batalii, która odbędzie się pierwszego dnia targów Dach Forum tj. 12 stycznia 2024, przystąpi aż 8 uczestników. Dołącz do #DrużynyMistrzów.
25 sierpnia 2023
Założona w 1989 roku w Łodzi firma Protect od początku istnienia dba o odpowiednią ochronę ludzi pracujących na wysokościach. Produkuje urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy i zmniejszenie ryzyka upadku. Jej ofertę można będzie zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
09 sierpnia 2023
Główną specjalizacją założonej w 2012 roku firmy MDF jest własna produkcja i dystrybucja akcesoriów dachowych 4ROOF oraz membran dachowych IZODACH do dachów spadzistych. Szczegółową ofertę produktów zobaczycie podczas przyszłorocznej edycji Dach Forum.
28 lipca 2023
Rozwój. Eksperckość. Partnerstwo. Te trzy wartości wpisane są w DNA firmy i stanowią fundamenty, na których opiera swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze zarówno potrzeby klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy.
04 lipca 2023
Czołowy producent węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy – Cellfast – jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Firma oparta jest w 100% na polskim kapitale. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie. Obecnie w skład Grupy wchodzi także centrum dystrybucyjne na Ukrainie.
16 czerwca 2023
Regamet to podkarpacki producent stalowych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W ofercie firmy znajdują się blachodachówki, blachy dwumodułowe, panele dachowe i blachy trapezowe oraz bogaty wybór akcesoriów i obróbek blacharskich.
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!
12 maja 2023
Do kolejnej edycji Dach Forum pozostało jeszcze trochę czasu, ale hale Targów Kielce już teraz zapełniają się kolejnymi firmami, które zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł pod DACH największego branżowego spotkania w Polsce.
19 kwietnia 2023
Pracujesz w branży pokryć dachowych? Chcesz spotkać się z kolegami po fachu w nieco innej scenerii? Koniecznie weź udział w pikniku rzemieślniczym, który odbędzie się 17 czerwca 2023 na największym w Polsce torze offroadowym w Górze Kalwarii pod Warszawą!
28 marca 2023
Wydawać by się mogło, że do kolejnej edycji targów Dach Forum jeszcze dużo czasu, ale my nie próżnujemy i ostro działamy. Wystawcy rezerwują miejsca na styczniowy Kongres, my otwieramy kolejne hale i przemierzamy setki kilometrów. Tym razem odwiedziliśmy zakład produkcyjny Röben.
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.

Reklama

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR ZŁOTY
SPONSOR SREBRNY
SPONSORZY KONKURSU DACH MASTERS
PATRONAT MEDIALNY

Reklama

12-13.01.2024
Godziny otwarcia
 • 12 I 2024
  09:00 - 17:00
 • 13 I 2024
  09:00 - 17:00
  12-13.01.2024
  Godziny otwarcia
  • 12 I 2024
   09:00 - 17:00
  • 13 I 2024
   09:00 - 17:00