Budownictwo Pasywne (28-29.04.2021)

II Salon Budownictwa Pasywnego

Dom bez rachunków – II Salon Budownictwa Pasywnego

Marzenia o domu bez rachunków mogą się spełnić! W Targach Kielce po raz drugi odbędzie się Salon Budownictwa Pasywnego. Wydarzenie będzie trwało od 24 do 25 lutego w towarzystwie targów ENEX / Enex Nowa Energia.

Domy pasywne to temat, który elektryzuje branżę budowlaną i energetyczną, ale także każdego z nas. Kto chciałby mieć niskie rachunki lub wcale ich nie płacić? Wystawcy II Salonu Budownictwa Pasywnego z pewnością mają przepis na „dom bez opłat”.

Budownictwo Pasywne skupia się na wykorzystaniu lub poprawie parametrów elementów i systemów już istniejących w budynku. Budynki wykorzystują więc energię nie czerpiąc z dodatkowych urządzeń i rozwiązań instalacyjnych.

Takie rozwiązania wymagają odpowiedniego projektu i materiałów. Podczas lutowego wydarzenia nie zabraknie producentów materiałów izolacyjnych, dachówek, ale także drzwi i okien. Goście targów będą mogli porozmawiać z profesjonalistami z branży: zadać pytania dotyczące budowy domu, wykorzystywanych urządzeń i instalacji, a także odpowiedniej aranżacji energooszczędnych wnętrz.

Salon Budownictwa Pasywnego towarzyszy Międzynarodowy Targom ENEX / ENEX Nowa Energia. Wydarzenie jest skierowane do profesjonalistów oraz firm działających zarówno w branży elektroenergetycznej, jak i producentów, dystrybutorów, zainteresowanych pozyskaniem partnerów biznesowych na polskim i europejskim rynku.

Salon Budownictwa Pasywnego i  targi ENEX / ENEX Nowa Energia odbędą się 24 i 25 lutego w Targach Kielce. Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło 8 tysięcy zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 174 firm z całej Europy.

Organizatorzy:
28-29.04.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
28-29.04.2021