Budownictwo Pasywne (28-29.04.2021)

II Salon Budownictwa Pasywnego

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

O budownictwie pasywnym dopiero w przyszłym roku


Szanowni Państwo,

sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz brak informacji na temat planowanej daty odmrożenia branży spotkań zmusza nas do podjęcia decyzji o odwołaniu kwietniowych wydarzeń w tym również Salon Budownictwa Pasywnego. Spotkanie było stałym elementem targów Enex, a te odbędą się 23 i 24 lutego 2022 r.  w Targach Kielce.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Jednocześnie już dziś chcemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu Enex w sieci, które odbędzie się 28 kwietnia 2021 roku. Podczas wydarzenia będziecie Państwo mieli okazję zaprezentować swoje produkty, a także zapoznać się z nowościami z całego energetycznego świata.

Wiemy, że nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania oraz rozmowy, jednak ufamy, że Enex w sieci będzie choć namiastką tradycyjnych targów.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Targów Kielce

 


 

Dom bez rachunków – II Salon Budownictwa Pasywnego

Marzenia o domu bez rachunków mogą się spełnić! W Targach Kielce po raz drugi odbędzie się Salon Budownictwa Pasywnego. Wydarzenie będzie się odbywało w towarzystwie targów ENEX / Enex Nowa Energia.

Domy pasywne to temat, który elektryzuje branżę budowlaną i energetyczną, ale także każdego z nas. Kto chciałby mieć niskie rachunki lub wcale ich nie płacić? Wystawcy II Salonu Budownictwa Pasywnego z pewnością mają przepis na „dom bez opłat”.

Budownictwo Pasywne skupia się na wykorzystaniu lub poprawie parametrów elementów i systemów już istniejących w budynku. Budynki wykorzystują więc energię nie czerpiąc z dodatkowych urządzeń i rozwiązań instalacyjnych.

Takie rozwiązania wymagają odpowiedniego projektu i materiałów. Podczas lutowego wydarzenia nie zabraknie producentów materiałów izolacyjnych, dachówek, ale także drzwi i okien. Goście targów będą mogli porozmawiać z profesjonalistami z branży: zadać pytania dotyczące budowy domu, wykorzystywanych urządzeń i instalacji, a także odpowiedniej aranżacji energooszczędnych wnętrz.

Salon Budownictwa Pasywnego towarzyszy Międzynarodowy Targom ENEX / ENEX Nowa Energia. Wydarzenie jest skierowane do profesjonalistów oraz firm działających zarówno w branży elektroenergetycznej, jak i producentów, dystrybutorów, zainteresowanych pozyskaniem partnerów biznesowych na polskim i europejskim rynku.

Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło 8 tysięcy zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 174 firm z całej Europy.

Organizatorzy:
28-29.04.2021
    28-29.04.2021