Zmiana terminu targów

Szanowni Państwo.

Okoliczności, w jakich przyszło nam funkcjonować nie pozwalają nam na organizację targów AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD i ROTRA w zaplanowanym terminie, tj. 30.06 - 02.07.2020 roku. Pomimo ogromu pracy, jaki wszyscy włożyliśmy w organizację targów, zdrowie ogółu jest dla nas wartością nadrzędną. Imprezy wystawiennicze i branża targowa stanowi siłę napędową polskiej gospodarki, dlatego zależy nam, aby nasze wydarzenie odbyło się jeszcze w tym roku.

Po przeanalizowaniu kalendarza Targów Kielce i terminów jesiennych wydarzeń, zdecydowaliśmy o zorganizowaniu targów AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD i ROTRA w terminie Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, tj. od 21 do 23 października 2020. Na nasz wybór wpływa pokrewieństwo branżowe targów oraz podobieństwo tematyczne wydarzeń towarzyszących.

Targi TRANSEXPO to wystawa o ugruntowanej pozycji, a edycję 2018 charakteryzowały premiery produktowe, blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających oraz wiele biznesowych rozmów. Jesteśmy przekonani, że połączenie wydarzenia poświęconego branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego z najważniejszym wydarzeniem branży transportu zbiorowego, pozwoli stworzyć jedno z najbardziej kompleksowych spotkań w Polsce.

Liczymy na zrozumienie ze strony wystawców, oraz wszystkich, którzy planowali wizytę na targach w czerwcowym terminie. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja wydarzenia była równie atrakcyjna, a spotkanie na targach AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD i ROTRA było sztuką spotkań, która pozwoli nawiązać wiele kontaktów biznesowych, procentujących w przyszłości.

 

Andrzej Mochoń,
Prezes Zarządu Targów Kielce

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy