PIK Instruments

Opis
PIK Instruments to innowacyjna się firma, która w swojej ofercie posiada produkty od ponad 25 producentów sprzętu laboratoryjnego. Specjalizujemy się w mikroskopii elektronowej, preparatyce próbek biologicznych i inżynierskich oraz mikroskopii sił atomowych. Naszą mocną stroną jest również metalografia, mikroskopia cyfrowa oraz rozwiązania dedykowane technikom in-situ. Portfolio produktów PIK Instruments to również urządzenia próżniowe oraz zaawansowane systemy do obrazowania oraz preparatyki w medycynie.

Nasz zespół tworzy wysoce wykwalifikowana grupa pasjonatów, która profesjonalnie doradzi w każdej kwestii – nie tylko doboru odpowiednich mikroskopów, ale również w zakresie preparatyki, czy też odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do laboratorium.

PIK Instruments jest właścicielem pierwszego w Polsce sklepu internetowego z akcesoriami do mikroskopii elektronowej Micro-Shop: https://micro-shop.pl/. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ułatwiamy proces zamówienia – teraz wystarczy parę kliknięć, od wyboru produktu do chwili zamówienia i rozpoczęcia procesu dostarczenia produktu.

PIK Instruments to również własne nowatorskie projekty oraz produkty – realizowane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi. Wspólnie projektujemy oraz wytwarzamy unikalne sondy do mikroskopów sił atomowych.
Branża
Technika pomiarowa i badania nieniszczące metali
Wyposażenie i sprzęt
Nowe technologie i nowe produkty
Doradztwo i serwis
Aparatura kontrolno-pomiarowa
Badania i rozwój
Usługi
Materiały pomocnicze dla odlewnictwa, ceramika odlewnicza, środki chemiczne
Technika pomiarowa i badanie materiałów
Pokaż podobne firmy
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00