NEDERMAN Mikropul Poland Sp. z o.o.

Opis
Firma Nederman MikroPul jest wiodącym dostawcą produktów, systemów, rozwiązań i usług w zakresie odpylania przemysłowego.
Jesteśmy globalną organizacją, specjalizującą się w filtracji powietrza i oczyszczaniu gazów przemysłowych powstałych w procesach produkcyjnych w takich gałęziach przemysłu jak: odlewnictwo, hutnictwo, recycling - przetop metali i produkcja stopów, przemysł cementowo-wapienniczy, produkcja energii elektrycznej, przetwórstwo kopalin, przemysł chemiczny i wiele innych. Realizujemy to korzystając z naszego bogatego katalogu produktów i rozwiązań spełniających najwyższe światowe normy jakościowe.
Nasze rozwiązania przyczyniają się do ograniczania negatywnego wpływu produkcji przemysłowej na środowisko, zapewnienia czystości i bezpieczeństwa w miejscach pracy oraz zwiększania wydajności produkcji. Kompletne instalacje odpylające wyposażane są w nowoczesny system Mikropul Assist idący za trendami „Industry 4.0”. Możliwości przetwarzania danych w chmurze dają klientom wgląd w stan i funkcjonowanie urządzeń i instalacji odpylających poprzez technologię cyfrową opartą o tzw. BigData. Umożliwiają śledzenie wydajności systemu, przewidywanie potrzeb w zakresie konserwacji i serwisu, zademonstrowanie zgodności z projektowanym zakresem i optymalizację zużycia energii.
Firma Nederman MikroPul oferuje wsparcie na każdym etapie inwestycji, od wstępnego planowania projektu, poprzez projektowanie, produkcję, montaż, uruchomienie, po serwis.
Naszą misją jest ochrona ludzi, planety i produktów przed szkodliwym wpływem procesów przemysłowych. Przyczyniamy się do zwiększenia wydajności i ekologiczności produkcji oraz tworzenia bezpieczniejszych warunków pracy.
Branża
Nowe technologie i nowe produkty
Pokaż podobne firmy
  20-22.09.2022
  Godziny otwarcia
  • 20 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 21 IX 2022
   09:00 - 16:30
  • 22 IX 2022
   09:00 - 15:00