ALUMINIUM & NONFERMET (20-22.09.2022)

XVII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

nonfermet-01 linked-logo.png [21.67 KB]

XVII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET już we wrześniu 2022!

Targi ALUMINIUM & NONFERMET na stałe wpisały do kalendarza kieleckiego ośrodka. Od lat stanowią uzupełnienie oferty Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL o jakże istotny sektor przemysłu metali nieżelaznych.

Do tworzenia tej wystawy zapraszamy firmy oferujące technologie, maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle metali nieżelaznych, a także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych. Zwiedzający targi z przyjemnością odwiedzą stoiska producentów odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium i cynku oraz przedsiębiorstw związanych z przetwórstwem aluminium. Targi spod znaku „Przemysłowej Jesieni” od lat stanowią obowiązkową pozycję
w kalendarzu czołowych firm związanych z szeroko pojętą branżą odlewniczą.

Pandemiczna edycja targów, która odbyła się w październiku 2021 roku, zgromadziła ponad 150 firm z Polski, Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Indii, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych.

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” już we wrześniu

Kolejna edycja „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” odbędzie się od 20 do 22 września 2022 roku. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem portalu klienta.
Do zobaczenia w Targach Kielce!