AGROTECH (8-10.10.2021)

XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Zapraszamy na następną edycję targów Agrotech

18-20 marca 2022 

 

targi rolnicze agrotech w kielcach

Jesienny Agrotech za nami!

Choć jesienna data Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nie jest typowa, to w kieleckim ośrodku wystawienniczym nie zabrakło liderów branży maszyn rolniczych, a zwiedzający mieli okazję zapoznać się z przedpremierowymi pokazami ciągników, przyczep i bron. Między 8 a 10 października Targi Kielce odwiedziło ponad 20 tysięcy gości.

Tegoroczne Targi Agrotech, choć mniejsze, to wciąż stanowią dobrą, a przede wszystkim pełną ofertę dla rolników – podkreślił Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Tragów Kielce. Dlatego w halach kieleckiego ośrodka nie zabrakło czołowych przedstawicieli producentów ciągników i kombajnów, ale także firm zajmujących się wytwarzaniem nasion, pasz i środków ochrony roślin. Do grona 250 wystawców tegorocznej edycji dołączyli także twórcy aplikacji pomagającym rolnikom na precyzyjne dozowanie nawozów czy wzmacniających pracę silników maszyn.

Otwarcie targów rolniczych z nagrodami

ciągniki rolnicze na targach agrotech Tegoroczna edycja targów Agrotech była nietypowa, więc nietypowe było także otarcie wystawy. Nie tylko wygłoszono formułę otwarcia, ale także przyznano wyróżnienia i nagrody. W ceremonii udział wzięli, m.in. Szymon Giżyński  – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Adam Derza - Okręgowy Inspektor Pracy w Kielcach, który odczytał list od Głównego Inspektora Pracy minister Katarzyny Łażewskiej – Hrycko, Czesław Siekierski – Poseł na sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Krzysztof Słoń - Senator Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marek Szary – Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych i Rozwoju Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. 

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik wręczyła Znak Bezpieczeństwa KRUS, przyznawany maszynom i urządzeniom o wysokim poziomie bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym. Nagrodę otrzymał Janusz Gruszczewski - właściciel Zakładu Metalowego Agromasz z Mrągowa, producent ładowaczy czołowych.

Podczas ceremonii wręczono także Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza. Otrzymała go Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  za pracę na rzecz wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Doceniono także firmy obchodzące jubileusze: 30 lat świętował podczas targów KRUS, zaś od 10 lat na rynku mediów z powodzeniem funkcjonuje Gospodarz.pl

Wizyta przedstawicieli Ministerstwa żywności, rolnictwa i przemysłu lekkiego Mongolii

agrotech kielce wystawa maszyn rolniczych Tegoroczne targi Agrotech odwiedził m.in. Sekretarz stanu w Ministerstwie żywności, rolnictwa i przemysłu lekkiego Mongolii Tumur-Uya Jambaltseren wraz z współpracownikami. Wizytę poprzedziło spotkanie z Wiceszefem polskiego resortu rolnictwa, Sekretarzem Stanu Szymonem Giżyńskim. Podczas zwiedzania ekspozycji targowej, wizytacja była szczególnie zainteresowana nowymi odmianami nasion i uprawą zbóż. Możliwości współpracy z polskimi spółkami zajmującymi się produkcją materiału siewnego oraz hodowlą zwierząt zaprezentowało wielu wystawców Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej.

Pierwsze takie dyskusje od hodowli drobiu

Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Tematy, które podjęli prelegenci dotyczyły zrównoważonego rozwój łańcucha produkcji drobiu, zarządzania i dobrostanu u stad rodzicielskich brojlerów czy hodowli w duchu rolnictwa 4.0.

Wydarzenie składało się z 3 bloków tematycznych:  ekonomia produkcji, dobrostan i żywienie. W hybrydowym wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób.

Wśród prelegentów znaleźli się czołowi przedstawiciele organizacji rolniczych i hodowlanych z Polski i krajów Unii Europejskiej. W gronie ekspertów znaleźli się między innymi Brigitte Misonne, Kierownik Działu Produktów Zwierzęcych w Dyrekcji Generalnej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów, Jørgen Nyberg Larsen, Sekretarz Generalny Europejskiego Stowarzyszenia Producentów i sprzedawców Jaj,  DVM, PhD Eran RAIZMAN, Starszy specjalista ds. zdrowia zwierząt i produkcji, Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa.

targi dla rolników Rolnicze spotkania mniej i bardziej formalne

Tegoroczny Agrotech obfitował w wiele spotkań: tych mniej i bardziej formalnych. Goście mieli okazję porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz Weroniką i Marleną, czyli GR Załogą. Youtuberzy podzielili się z fanami historią pierwszych filmów, opowieściami o ulubionych maszynach, ale także wskazówkami dotyczącymi prowadzenia konta w mediach społecznościowych.

Podczas spotkań brokerskich zorganizowanych przez Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, przedstawiciele wystawców mogli porozmawiać między sobą. W czasie 30 minutowych rozmów face-2-face firmy prezentowały swoją ofertę i portfolio.

Reklama

Aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.
23 września 2021
Gór-Stal to kolejny wystawca Targów Kielce, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Firma rozszerzyła asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem ze skalnej wełny mineralnej, dzięki której uzyskasz najwyższą odporność ogniową. Płyta dodatkowo jest kompatybilna z zamkiem i profilem płyty warstwowej GS insPIRe z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach
11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

10 lutego 2020

Centrum Doradztwa Rolniczego podczas zbliżającej się edycji Targów Techniki Rolniczej wyłoni zwycięzcę i wręczy statuetkę za innowacje. 

04 lutego 2020

Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce pełne branżowych konferencji!
Centrum Doradztwa Rolniczego opowie o nowym projekcie "Dobrostan Zwierząt". 

 

Przechwytywanie.JPG
21 stycznia 2020

Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Targach Kielce firma Syngenta zaprezentuje nowości w rolnictwie cyfrowym!

 

BB_1290_HD_Loopmaster_19_013.jpg
20 stycznia 2020

Podczas zbliżających się targów Agrotech firma New Holland przedstawi mnóstwo nowości. Jedną z nich będzie wielkogabarytowa prasa Big Baler 1290 High Density.

15 listopada 2019

Delegacja Targów Kielce wzięła udział w największych na świecie targach techniki rolniczej Agritechnica w Hanowerze.

11 października 2019
„Prawo i Sprawiedliwość chce być partią polskiej wsi” - przekonywał prezes Jarosław Kaczyński na konferencji w Targach Kielce
24 września 2019
Międzynarodowe Targi Techniki Rolnicze już w marcu w Targach Kielce
16 marca 2019
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej rozwija transfer nowych technologii na światowych rynkach - rynek w Algierii otwarty na produkty z polski.
16 marca 2019
W uroczystości udział wzięli m.in. premier Beata Szydło, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Jan Krzysztof Ardanowski, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
16 marca 2019
O tym, jak poprawnie mówić o swojej firmie, produktach i usługach, aby skutecznie trafiać do odbiorców w Internecie, goście targów dowiedzą się na stoisku AGENCJI JU:
16 marca 2019
W uroczystej gali uczestniczył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski
16 marca 2019
Na stoisku firmy zobaczyć można głowicę 5-pozycyjną PROLINE HD oraz dwustrumieniowe rozpylacze eżektorowe 6MSP2
14 marca 2019
Pierwszego dnia XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbył się 37. Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Targi AGROTECH potrwają do niedzieli w kieleckim ośrodku wystawienniczo-targowym.
13 marca 2019
Powiększoną otrząsarkę dostosowaną do zbioru jabłek prezentuje firma PPHU WACHOWSKI
13 marca 2019
Nową ofertę zaprezentuje firma ZMK SAS
13 marca 2019
Estońska firma szturmem podbija polski rynek i serca rolników
13 marca 2019
Czeska marka ZETOR rozszerzyła na polskim rynku ofertę popularnej linii modelowej PROXIMA CL
13 marca 2019
Nowości od firmy SaMASZ
13 marca 2019
Nowości do karmienia loch i prosiąt od firmy POLNET
13 marca 2019
Uniform Agri to kompletne oprogramowanie do zarządzania stadem bydła mlecznego oraz kóz
12 marca 2019
Uhonorowane godłem Dobra Marka granulowane wapno nawozowe Nordkalk AtriGran to skuteczny środek do przeciwdziałania zakwaszaniu gleby i osiągania lepszych plonów.
12 marca 2019
Nowość zaprezentuje firma Maschio Gaspardo
09 marca 2019
W rolnictwie „wszystko zaczyna się od nasion”, dlatego hodowla, uprawa i sprzedaż najwyższej jakości materiałów siewnych polskich odmian konopi przemysłowych jest bardzo ważna.
8-10.10.2021
Godziny otwarcia
 • 08 X 2021
  10:00 - 17:00
 • 09 X 2021
  09:00 - 17:00
 • 10 X 2021
  09:00 - 17:00
  8-10.10.2021
  Godziny otwarcia
  • 08 X 2021
   10:00 - 17:00
  • 09 X 2021
   09:00 - 17:00
  • 10 X 2021
   09:00 - 17:00