PLASTPOL 2018 - Nagrody i wyróżnienia

 

 

WYRÓŻNIENIA:

 

W kategorii: „Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych”:

 

  • za prototypową wytłaczarkę W25i z innowacyjnym systemem ogrzewania

 

dla INSTYTUTU INYNIERII MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I BARWNIKÓW z Torunia 

 

  • za ONI-AqvaClean – urządzenie do uzdatniania wody chłodniczej bez zastosowania biocydu

 

dla ONI-Wärmetrafo GmbH

 

  • za innowacyjny zmieniacz sit do filtrowania tworzyw sztucznych podczas wytłaczania

 

            dla BAGSIK Sp. z o.o. z Gliwic

 

 

 

W kategorii: „ Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw   sztucznych”

 

  • za dyszę gorąco-kanałową „NI”

 

dla WITOSA GmbH

 

  • za agregat do schładzania cieczy

 

dla COLDTEAM

 

 

 

W kategorii :„Tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych”

 

  • za GRILAMID LCL-3H-KATEGORIA 3

 

           dla TELKO POLAND – EMS GRIVORY

 

 

 

W kategorii :„Wyroby z tworzyw sztucznych i ich zastosowanie”

 

  • za polimerowe bezsmarowne łożyska przegubowe igubal wykrywalne przez detektory metalu i zgodne z certyfikacją FDA (dla przemysłu spożywczego)

 

           dla IGUS Sp. z o.o. z Warszawy

 

 

 

W kategorii:”Techniki specjalne (pomiarowe, komputerowe itp.)”

 

  • za stację znakowania laserowego RX3

 

     dla TRUMPF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

 

  • za robot kooperatywny SAWYER

 

     dla KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski, Krzysztof Słowik s.c.

 

  • za nożyce do bezpyłowego cięcia kompozytów TruTool FCN250

 

dla TRUMPF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

 

 

 

 

MEDALE:

 

W kategorii: „Tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych”:

 

  •  za rozwój innowacyjnej technologii modyfikowanego Tarnamidu

 

dla GRUPY AZOTY  

 

 

 

W kategorii: „Technologia przetwórstwa tworzyw sztucznych”

 

  •  za  technologię wytwarzania lekkich kompozytów hybrydowych

 

dla Technische Universität Chemnitz; Professur Strukturleichtbau und Kunststoffverarbeitung

 

 

 

 

W kategorii:”Techniki specjalne (pomiarowe, komputerowe itp.)”

 

  • za robot IML KME-1 ze zintegrowanym systemem kontroli wizyjnej detali  

 

dla KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski, Krzysztof Słowik s.c. z Jeleniej Góry

 

  • za RAPID MOLD-automatyzacja w projektowaniu form wtryskowych

 

dla CAMdivision Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

W kategorii :„Nowoczesne rozwiązania przemysłu polskiego”

 

  • za uniwersalny system etykietowania TMA IML uniLINE/uniMARK  

 

dla TMA AUTOMATION z Gdyni

 

 

WYRÓŻNIENIE PLASTPOL 2018
za ciekawe rozwiązania przestrzenne stoiska:

  • WITTMANN BATTENFELD POLSKA Sp. z o.o. - GRODZISK MAZOWIECKI, Polska
  • MAPRO POLSKA Spółka Akcyjna - Częstochowa, Polska
  • BYDGOSKI KLASTER PRZEMYSŁOWY - BYDGOSZCZ, Polska
  • CEFAMOL The Portuguese Mouldmaking Association Marinda Grande, Portugalia
  • SUKANO AG Schindellegi, Szwajcaria
  • EREMA ENGINEERING RECYCLING MASCHINEN UND ANLAGEN GES. M.B.H. - ANDSFELDEN/LINZ Ansfelden, Austria
  • JAROSŁAW SIEKIERCZAK "JARMEX" - Poznań, Polska
  • BEDEKO EUROPE Sp. z o.o. - Polska
  • SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski - MIELEC, Polska
  • KOLTEX PRS Sp.z o.o. Sp.K. - KOLBUSZOWA, Polska
  • K&K RECYKLING SYSTEM PAWEŁ KUTA - BRZESKO, Polska
  • TELKO POLAND Sp.z o.o. - Warszawa, Polska
  • NTQ S.C. Agnieszka Duława Mirosław Wikaliński - WARSZAWA, Polska
  • HARMO Co.Ltd. - Kamiina Gun, Japonia
  • DARSTA - Oborniki, Polska

 

MEDALE PLASTPOL 2018
za nowoczesność prezentacji i styl wystąpienia targowego: 

  • ANWIL S.A. - WŁOCŁAWEK, Polska
  • MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC. - Szazhalombatta, Węgry
  • ENGEL AUSTRIA GmbH - AUSTRIA, Austria
  • ASTEN GROUP Sp. z o.o. (PLASTIGO) - Częstochowa, Polska