Kids Time Star KIDS' TIME STAR 2019

Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. W ramach targów KIDS' TIME, każdego roku organizowany jest specjalny konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne produkty o najwyższej jakości. 

Najlepsze, najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji - zostaną ocenione przez Komisję Konkursową i nagrodzone tytułem oraz statuetką „KIDS’ TIME STAR”.

Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach:

• Wózki 
• Foteliki 
• Artykuły dla rodziców i dzieci 
• Odzież, obuwie i tekstylia 
• Zabawki „0-3 lata” 
• Zabawki „powyżej 3 lat” 

W każdej z powyższych kategorii jury nominuje trzy produkty z których jeden zostanie nagrodzony statuetką KIDS' TIME STAR podczas uroczystej gali targów Kids' Time 20 lutego 2019.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz nadsyłania produktów upływa 8 lutego 2019. Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje oraz terminy związane z konkursem, a także formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

 

Przydatne informacje

W konkursie na produkt może wziąć udział każdy z wystawców targów KIDS' TIME 2019.

Każdy z wystawców może zgłosić dowolną liczbę produktów. Opłata za każdy zgłoszony produkt wynosi 150 złotych netto.

Każdy produkt należy zgłaszać na osobnym formularzu.

Mile widziane są linki do YouTube, stron informacyjnych produktu, folderów reklamowych etc. Materiały te pozwolą komisji na dokładniejsze zapoznanie się z walorami produktu i ułatwią przyznanie nominacji i nagród.

Odbiór produktów zgłoszonych do konkursu będzie możliwy w dniach 20-22 lutego 2019 w trakcie trwania targów KIDS' TIME 2018.

 

Terminy

do 8 lutego 2019: przesłać wypełniony formularz zgłoszenia konkursowego oraz dostarczyć produkt zgłoszony do konkursu do siedziby Targów Kielce:

Targi Kielce S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
z dopiskiem: KIDS' TIME STAR

19 lutego 2019: Obrady komisji konkursowej

20 lutego 2019: wręczenie nagród w trakcie uroczystej gali targów

20-22 lutego 2019: odbiór produktów zgłoszonych do konkursu