Warsztaty florystyki żałobnej

 

warsztaty florystyki żałobnej 2 czerwca, podczas pierwszego dnia Targów NecroExpo w Kielcach organizujemy warsztaty florystyki żałobnej OASIS® i FLORALIFE®.

Wiemy, jak to robić – zajęcia prowadzi doświadczony pedagog, mistrz florystyki Małgorzata Ziemecka-Wardęga, absolwentka Akademii Marioli Miklaszewskiej.

Od kilku prowadzi kwiaciarnię, szkoli profesjonalistów, ma duże doświadczenie mimo młodego wieku. Ma też świeże i kreatywne spojrzenie na dekoracje żałobne.

Podczas warszatów, trwających od 1o.oo do 17.oo odbędą się skompresowane zajęcia teoretyczne (nauka o kolorach, podstawowe informacje o stylach i rodzajach kompozycji), prezentacja sposobów przedłużania trwałości kwiatów i wreszcie zajęcia praktyczne. Każdy uczestnik wykona 4 kompozycje (w parach i indywidualnie), wysłucha uwag dotyczących swojej pracy i kolegów i koleżanek.

Wreszcie zrobi zdjęcia, które będzie mógł wstawić do swego katalogu, a własnoręcznie wykonane kompozycje zabierzedo domu!

 Szczegółowych informacji udziela Lena Stryjska, tel. 502 602 432

 

 

 

Zgłoś udział

 

Administratorem Państwa danych osobowych są Targi Kielce S.A., z siedziba w Kielcach, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, KRS 0000352242, NIP 6570309803, REGON 290036480. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla udziału w imprezie organizowanej przez Targi Kielce S.A. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.