Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

ECOFAMILY 2016 - lista wystawców

 

Sortowanie: Nazwa Kraj Stoisko Dodaj do planera targowego Pokaż planer targowy
AGRAPLANT ANNA BASIAK, KIELCE C-84 +
ALLNET SP Z O.O., MIĘDZYRZEC PODLASKI C-53 +
AMP-DG SP Z O.O., TORUŃ C-33 +
ANDREA Irena Urbańczyk, Warszawa C-16 +
ARBONNE Niezależny Konsultant, Pińczów C-4 +
ARTPOL ARTUR WOJTECZEK, WIELGOLAS BRZEZIŃSKI C-124 +
ARVALAVA SP Z O.O.,WARSZAWA C-104 +
AUH SIÓDEMKA ANNA BRUDNY, PSZCZYNA C-44 +
AUSTRIACKIE EXCLUSIV,ZIELONA GÓRA C-127 +
BABCIA REGINA, PUSZCZA MARIAŃSKA C-88 +
BACÓWKA DURSZTYN I POLANA HUCISKA, RATUŁÓW C-75 +
Bar cukierniczy Maria Siej – Lubartów (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
BARTEK ANDRZEJ DURLIK, KIELCE +
BATERIE ZDROWIE C-31 +
BioAgris Piotr Zajkowski Spółka Jawna, Warszawa C-97 +
BIO BERRY POLSKA, WARSZAWA C-129 +
Bionat (POLSKA EKOLOGIA) C-25 DO 27 +
BROWAR EDI EDWAD WILK, WSCHOWA C-121 +
BROWAR KORMORAN Sp. z o.o., OLSZTYN C-89 +
Centrum Edukacji Zielarskiej Tymiankowy Smak Fajsławic C-48 +
Centrum Turystyki Wiejskiej, Alicja Czarna – Księżpol (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
CHEBOREK JERZY CYRKLAFF, Dygowo C-92 +
CHMIEL SŁAWOMIR CHMIEL C-29 +
COLWAY M.TUREK, J.ZYCH SP. J., KOLECZKOWO C-120 +
Cukiernia Staropolska, Tomasz Machoń (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
CZAR NATURY ANDRZEJ CZARNECKI, TARNOGRÓD C-43 +
DELIS ARTUR FERENC, ZABRZE C-78 I C-134 +
DEMONET Wiesława Szczypińska, Rokitno Szlacheckie C-131 +
DOMAGAŁA SPÓŁKA JAWNA, SOBÓTKA C-103 +
DORPOL ALFA SP. Z O.O., ZIELONKA C-79A +
EKOGWARANCJA PTRE SP Z O.O. C-59 +
EUROPEJSKIE CENTRUM BAJKI, PACANÓW C-72 +
F. H.U. Biogrim, Grzegorz Maryniowski –Łaziska (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
FHU J&J JOLANTA TETLAK, ŻARKI-LETNISKO C-15 +
FIRMA HANDLOWA PAWEŁ JACHYMIAK, KRAUSZÓW C-135 I C- 70 +
FIT-LAND SP Z O.O., KONSTANCIN C-39 +
FRUKTA PLUS, PRZEPRAPETROVSK, UKRAINA C-111 +
Frux Solis, Małgorzata Solis, Urzędów (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
FUH PERŁA HELENA JEWIARZ, KRAKÓW C-18 +
Fundacja Domy Wspólnoty Chleb Życia (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-49 +
GALERIA ZDROWIA SP Z O.O., WARSZAWA C-114 +
GDP BERNARD GRABSKI PAWEŁ DROZDOWSKI DARIUSZ PAWLAK S.C., PRUSZKÓW C-77 +
GLOPOL SP Z O.O.(EKOGANIK), ZIELONA GÓRA C-47 +
Gospodarstwo Ekologiczne Leszek Czekaj Bardo (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-69 +
Gospodarstwo ekologiczne w Leszczkowie (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-49 +
GOSPODARSTWO MLECZNE TiP ŁUKASIK (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-61 +
Gospodarstwo Pasieczne Mateusz Zygmunt (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-55 +
GOSPODARSTWO ROLNE MARILA I MAREK SZPONDER, OTRĘBUSY C-126 +
GOSPODARSTWO UPRAWY GRZYBÓW I GRZYBNI MYTKOWSKI MICHAŁ MYTKOWSKI, SMYKÓW C-99 +
GRUPA SADOWNICZA OWOC SANDOMIERSKI SP. Z O.O., OBRAZÓW C-130 +
GUSTUS MAREK HAŁAT, BIELSKO-BIAŁA C-22 I C100 +
HANDEL OBWOŹNY PAWEŁ DŁUGOPOLSKI, LUDŹMIERZ C-113 +
HEIS VISION KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI, LEGNICA C-112 +
HEMP CENTER SP Z O.O., CHORZÓW C-83 +
Hotel Stodółka z Ćmińska (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-52 +
INTERPROMOTOR KRZYSZTOF SOWIŃSKI, CZĘSTOCHOWA C-80 +
ITALMANIA PIOTR CIESIELSKI, PLEWISKA C-54 +
IZA MOC ANDRZEJ, KRAKÓW C-12 +
JARO.PL, WROCŁAW C-81 +
JĘDRZEJOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-64 +
K&A KAROLINA WROTNA, ZĄBKI C-21 +
KGW Skowronianki- Ekologia Ponidzia (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-71 +
Korab Garden (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
KRAKOWSKA WYŻSZA SZKOŁA PROMOCJI ZDROWIA Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE C-74 +
KRYSTYNA DOAN GOSPODARSWO ROLNE, GAWORZYCE C-115 +
LA VITA SANA SP Z O.O., BYDGOSZCZ C-20 +
LOGICO.PL DAMIAN DAROWSKI, NYSA C-28 +
MANUFAKTURA CZEKOLADY SP Z O.O., ŁOMIANKI C-86 +
Manufaktura Polka, Szymon Krzyszycha, Olchowiec (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
MAREK KACZOROWSKI, PIWOWAR-BROWAR KOREB, ŁASK C-4A +
MAREK ŻAK, BUSKO-ZDRÓJ C-133A +
MARIO MARIUSZ OWCZAREK, KOŃSKIE C-79 +
MICHAŁ IZYDORCZYK IZI, ALEKSANDRÓW KUJAWSKI C-19 +
MINILO&ANIELA C-94 +
MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI, WARSZAWA C-37 +
MIR-LEK OSWALD LATOSIŃSKI, ZAWIERCIE C-82 +
MIROSŁAW ANGIELCZYK DARY NATURY, GRODZISK C-125 +
NASZA SPIŻARNIA, NOWA-WIEŚ C-123 +
NATURA (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-63 +
NaturalCrop Poland Sp. z o.o. C-129 +
Naturator, Robert Janowski – Łuków (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
NATURE COSMETICS ARTUR MARGAS, SIEWIERZ C-116 +
NES MARKETING SP Z O.O., WARSZAWA C-117 +
NOMAK MAŁGORZATA KOŁODZIEJ , ORZESZE C-46 +
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Chmielniku (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-69 +
Olejarnia Świąteczna, Tomasz Kostrubiec- Łabunie (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
Osada Średniowieczna Huta Szklana (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-68 +
Owocowe Smaki (POLSKA EKOLOGIA) C-25 DO 27 +
Owocowy dom (POLSKA EKOLOGIA) C-25 DO 27 +
OZGA MARTA OZGA, KIELCE C-125A +
PALCE LIZAĆ PRZEMYSŁAW FILIP, KRACZKOWA C-122 +
Pasieka pod świerkami (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-51 +
PASIEKA PUCER DARIUSZ I MAŁGORZATA PUCER, BARCIANY C-106 +
Pasieka Rodzinna „Miody Napękowskie” (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-67 +
PAWEŁ NOWAK (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-62 +
PERFEKCYJNE S.O.S. S.C. ANIELA JANIK, MONIKA SŁOKA-DULEWICZ, KIELCE +
PHU FAGOT TADEUSZ WIENCEK, ZIELONA GÓRA C-11 +
PHU LAWENDA RENATA STONO-CIOŁKOWSKA, PRASZKA C-40 +
PIEKARNIA R. DOBROWOLSKI (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-65 +
Piekarnia Ratuszowa, Wojciech Radzikowski + „Krokus" Maria Wójcik (PIPRiL) C-2 +
Piekarnia Tradycja i zdrowie Bodzentyn (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-52 +
Piekarnia Zawichojska (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-58 +
POLSKA EKOLOGIA C-25 DO 27 +
Polska Ekologia (POLSKA EKOLOGIA) C-25 DO 27 +
Polskie Borówki Sp. z o. o. – Lublin (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej – Polsus (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
PPH Janex, Jan i Leszek Ciupak – Janów Lubelski (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
PPHU EVITA MIECZYSŁAWA WOŹNIAK, SOSNOWIEC C-128 +
PPHU JURiDAN - Jerzy Tomf, BUSKO-ZDRÓJ C-105 +
PPHU „Janbar”, Janusz Bartoszyński – Tarnawatka (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
PPUH NIRO SP Z O.O., BORONÓW C-24 +
PPUH SOSTA BOŻENA MACHELSKA, RACIBÓRZ C-23 +
PRIMAR-B KONRAD MOSKWA, KRAKÓW C-98 +
PRODUKTY REGIONALNE, ŁOMIANKI C-133 +
PROGRESS IWONA ROWIŃSKA-MITER, KIELCE C-101 +
PROVIVERE MARIUSZ CICHY, ŁÓDŹ C-17 +
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KIEŁTYKA G. KIEŁTYKA, ŁĘŻANY C-42 +
Przetwórstwo Mięsne Matuszewski (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-51 +
PUH PIRAMIDA KATARZYNA KUNDERA, KIELCE C-70A +
PUH RAM PAULINA BARAN, KIELCE C-32 +
RAJ URWISA C-132 +
REGIONALNE TOWARZYSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE DOLINA STRUGU, BŁAŻOWA C-34 I 36 +
Restauracja DA VINCI Podzamcze (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-67 +
RODZINNE GOSPODARSTWO PASIECZNE MIODY DWORSKIE,SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI C-14 +
RODZINNE GOSPODARSTWO PASIECZNE OŚRODEK APITERAPII S.C., BOLKÓW C-87 +
SAD DANKÓW (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-64 +
SAVOY SP Z O.O.,SIERPC C-119 +
SEMCO (Wielkopolski Oddział Regionalny PIPRiL) C-10 +
SEZAM MARCIN JĘDRYKA-MACIASZEK, LEŚNICA C-107 +
SMAKOSZ GRZEGORZ SIECZKOWSKI, RYBNIK C-126A +
SPÓŁDZIELNIA PRODUKTÓ ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO DOLINA MOGILNICY, WOLKOWO C-45 +
Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana w Środzie Wlkp.(PIPRiL) C-8 +
STAROPOLSKA GARMAŻERKA (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-65 +
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Fajsławice (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
SUN VITA ALEKSANDRA BERNARD,GLIWICE C-73 +
Świętokrzyskie miody- Gospodarstwo pasieczne „Ryś” (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-71 +
Świętokrzyski Oddział Regionalny PIPRiL C-7 +
ŚWIĘTOKRZYSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W MODLISZEWICACH C-110 +
SYMBIO POLSKA SA, LUBLIN C-38 +
SZCZYPTA ŚWIATA C-93 +
Tłocznia soków Smaki Ogrodu (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-68 +
TON COLOR MAREK KOŁODZIEJSKI C-91 +
TRIXO SP. Z O.O. , WARSZAWA C-118 +
TWÓJ OGRÓD (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-61 +
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO +
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO C-66 +
Uzdrowisko Busko- Zdrój S.A (PIPRiL) C-6 +
VENTOR, NYSA C-96 +
VIN-KON S.A, Ewa Nawrocka (PIPRiL) C-3 +
WEGETARIAŃSKI ŚWIAT C-109 +
Wiatrowy Sad + K. Cieśla (chrzan) (PIPRiL) C-5 +
Winnica Sandomierska (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-55 +
WIÓREK (Wielkopolski Oddział Regionalny PIPRiL) C-10 +
WIR (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-63 +
WPPH ELENA FRANCISZEK SIEGIEŃ, ŻELAZKÓW C-102 +
Wyroby tradycyjne „U Bogusia” (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-56 +
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem" Kielce (PIPRiL) C-1 +
ZAGRODA KRÓLÓW (UM WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO) C-62 +
Zakład rozbioru mięsa „U rolnika”, E, J Szewczak – Łuszczów Drugi (UM WOJ. LUBELSKIEGO) C-48 +
ZDROWY KĄCIK, STARE MIASTO C-104A +
ZŁOCIŃSKI (Wielkopolski Oddział Regionalny PIPRiL) C-9 +
ZM Jasiołka (POLSKA EKOLOGIA) C-25 DO 27 +