XIX Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD

maszbud

Maszyny budowlane i pojazdy specjalistyczne w Targach Kielce

Kolejna edycja targów MASZBUD już w maju 2018

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD to bez wątpienia stanowi jedną z najbardziej istotnych pozycji w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Kolejna edycja wystawy odbędzie się od 8 do 10 maja 2018.

maszbud Podczas majowej wystawy, na gości targów czeka przekrojowa oferta całej branży. W trakcie XIX Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych  firmy z całego świata zademonstrują najnowsze osiągnięcia technologiczne, innowacyjne rozwiązania. Nie zabraknie również potężnych maszyn budowlanych. Podczas trzech majowych dni, do Targów Kielce zjadą czołowi reprezentanci branży. To doskonała okazja do zaobserwowania kierunków rozwoju sektora budownictwa drogowego na świecie. Wielkie święto drogownictwa stanowi także doskonałą okazję do nawiązania długotrwałych relacji biznesowych.

Jak co roku, podczas targów nie zabraknie branżowcy konferencji i seminariów. W programie nadchodzącej edycji znajdują się także debaty, których tematyka poruszać będzie zagadnienia najważniejsze dla branży.

Podczas targów odbędą się pokazy dynamiczne sprzętu budowlanego na terenie zewnętrznym. Dla operatorów, jak co roku, zorganizowany zostanie Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTER. Podobnie jak w roku ubiegłym, nie zabraknie „Żywego Serwisu” na stoisku „Przeglądu Oponiarskiego”.

Zeszłoroczna edycja wystaw MASZBUD, AUTOSTRADA–POLSKA, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL zgromadziła ponad 15.000 zwiedzających. Swoją ofertą zaprezentowało 400 wiodących firm z 22 krajów całego świata, a zajęła niemal 30.000 metrów kwadratowych powierzchni. Zaprezentowano najnowsze zagadnienia związane z budownictwem drogowym, transportem drogowym, infrastrukturą i techniką parkingową.

Zapraszamy serdecznie od 8 do 10 maja.

Najbliższe wydarzenia Wszystkie wydarzenia

20-22 II 2019
22-24 II 2019
27 II - 1 III 2019
27-28 II 2019
27 II - 1 III 2019
28 II 2019
5-6 III 2019