Spotkania Biznesowe dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA

sport-zima Targi Kielce po raz kolejny zapraszają do Szczyrku

Producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdorowej, testy sprzętu narciarskiego na stoku – Targi Kielce razem z firmą Yota zapraszają na Targi SPORT-ZIMA, które odbędą się od 23 do 25 lutego 2018 roku w Szczyrku.

Zeszłoroczny powrót do sprawdzonej konwencji targów dla branży sportowej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem firm, udział w wystawie wzięło ponad 80 najważniejszych i największych marek, powierzchnia ekspozycji osiągnęła niemal 700 metrów kwadratowych. O prestiżu Targów SPORT-ZIMA świadczy także powrót na to wydarzenie firmy ELAN.

 

sport-zima Szeroką ofertę skierowaną do branży przedstawią wystawcy Targów SPORT-ZIMA od 23 do 25 lutego. Wystawa odbędzie się tradycyjnie w hotelu Orle Gniazdo. W oddalonej zaledwie o 5 km od hotelu, siedzibie firmy Larix w Buczkowicach będą odbywały się natomiast prezentacje najnowszych kolekcji marek Viking, Killtec, Reusch, Meindl, Camelbak, Odlo, Uvex, Sea To Summit, Maximo, Reima K2. Doskonałym uzupełnieniem wystaw oraz prezentacji będą testy sprzętu narciarskiego firm: K2, Rossignol, Fischer, Salomon, Volkl, które odbędą się  w Szczyrku, w dniach 24-27 lutego. Szczegóły dotyczące testów dostępne u dystrybutorów.

Targi SPORT-ZIMA organizowane są przez firmę YOTA, partnerem wydarzenia są Targi Kielce. Zapraszamy do Szczyrku od 23 do 25 lutego 2018 roku.