Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

X Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

Razem od 10 lat – świętuj z nami jubileusz targów Kielce BIKE-EXPO

targi rowerowe bike-expo Przed nami wyjątkowa edycja X Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO

Miłośnicy wycieczek jednośladami, właściciele sklepów i producenci części rowerowych wezmą udział w największej i najważniejszej branżowej wystawie poświęconej rowerom w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie się od 19 do 21 września 2019 w Kielcach.

Targi Kielce BIKE-EXPO od lat odwiedza cała rowerowa Polska. W ubiegłym roku 230 wystawców z całego świata prezentowało swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć było można flagowe produkty oraz premiery najnowocześniejszego sprzętu.

 

Poprzednia edycja kieleckich targów rowerowych zakończona sukcesem

Ubiegłoroczną edycję Kielce BIKE-EXPO obejrzeli wystawcy z 15 krajów świata m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Indii. Tradycyjnie dwa pierwsze dni targów przeznaczone były dla branżowych zwiedzających, podczas trzeciego wystawę mogli zwiedzać wszyscy miłośnicy rowerów. Wydarzenie odwiedziło blisko 7,5 tysiąca gościwłaścicieli sklepów, platform sprzedażowych, serwisów rowerowych, ale także fanów dwóch kółek. Wśród zwiedzających znaleźli się sportowcy – m.in. Rita Malinkiewicz - reprezentantka polski MTB, Katarzyna Burek - Mistrzyni Polski Enduro czy Sonia Skrzypik – Mistrzyni Polski Downhill. Trzon wystawców stanowili polscy producenci: 170 firm z naszego kraju pokazało swoje produkty – od klasycznych i elektrycznych rowerów przez części zamienne aż po oświetlenie.

 

rowery na targach bike-expo Szkolenia i coaching w Targach Kielce

Targi Kielce BIKE-EXPO to jedyne w kraju miejsce stanowiące platformę spotkań dla całej branży. Właścicielom sklepów i serwisów rowerowych dedykowane są warsztaty oraz szkolenia branżowe. Na zajęcia coachingowe oraz szkolenia dla szefów dotyczące efektywnego prowadzenia działalności zaprasza Jan Kubica, dyplomowany coach, mentor. Szkolenia skierowane są do szefów i kierowników – osób pracujących z personelem w sklepach czy hurtowniach. Natomiast coaching zaadresowany jest do osób odpowiedzialnych za rozwój firmy i wzrost jej zyskowności: właścicieli sklepów, prezesów i dyrektorów.  Podczas spotkania z Janem Kubicą przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, miedzy innymi w jaki sposób optymalizować procesy sprzedażowe i jak rozmawiać z klientami.

Coaching i szkolenia z Janem Kubicą zaplanowane zostały na dwa dni targów KIELCE BIKE-EXPO: 19-20 września 2019.

 

Akademia Kielce BIKE-EXPO 2019

Akademia Kielce BIKE-EXPO to cykl szkoleń, obywających podczas targów, składający się z trzech odrębnych modułów skierowanych do:

  • I sklepów i serwisów rowerowych
  • II właścicieli sklepów
  • III producentów sprzętu rowerowego.

Udział w Akademii w Targach Kielce gwarantuje poszerzenie wiedzy teoretycznej, nabycie praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń i warsztatów.

Dla producentów przygotowano, między innymi zajęcia dotyczące  zarządzania strategicznego, a dla właścicieli sklepów szkolenia związane z rozwojem sprzedaży internetowej, takie jak omnichannel i zagrożeń z nim związanych.

 

pokazy na targach rowerowych kielce bike-expo Nowości podczas jubileuszowej edycji targów rowerowych w Kielcach

Kielce BIKE-EXPO to wydarzenie, które od lat przyciąga największe marki rowerowe. Ich przedstawiciele decydują się na premierowe pokazy produktów właśnie w Targach Kielce. Ponownie podczas zbliżającej się jubileuszowej edycji swoją premierę będzie mieć wiele produktów. Najlepsze z nich zostaną wyróżnione nagrodami BIKE AWARD. Zgłoszenia, jak co roku rozpatrywać będzie komisja złożona z branżowych specjalistów.

 

Maraton Bike Atelier na targach Kielce BIKE-EXPO

Bike Atelier MTB Maraton 2019 to aż dwanaście wyścigów, o dwa więcej niż w poprzednim roku. Zyskująca coraz większą popularność seria zawita w tym roku na Kielce BIKE-EXPO. Jak zapewnia Dariusz Leśniewski, organizator, tegoroczny maraton będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.  Podczas maratonu zawodnicy ścigają na dystansie dostosowanym do indywidualnych umiejętności i możliwości. Każde wydarzenie to także okazja do rodzinnego spotkania. W czasie imprez nie brakuje również wyścigów dla dzieci.

Odcinek Bike Atelier MTB Maraton w Kielcach odbędzie się 21 września. Więcej informacji można znaleźć na www.bikeateliermaraton.pl.

 

Kielce BIKE-EXPO dla branży rowerowej i nie tylko

Między 19 a 20 września 2019 kielecki ośrodek targowy odwiedzą branżowi goście, a więc właściciele sklepów rowerowych, pracownicy serwisów, czy zawodnicy uprawiających sporty rowerowe. Ostatni dzień (21.09) tradycyjne przeznaczony jest  dla gości indywidualnych - to dzień pełen atrakcji, pokazów i spotkań z ciekawymi ludźmi.

 

Wszystkich miłośników rowerów zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Kielce BIKE-EXPO od 19 do 21 września 2019 w Targach Kielce.