XXV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

dom targi mieszkaniowe 25 świeczek zdmuchniętych – targi Dom, Ogród i Ty zakończone.

Świętujące jubileusz 25-lecia targi Dom oraz Ogród i Ty zakończyły się w miniony weekend w Targach Kielce. Kielczanie mogli odwiedzić ponad 250 firmy z branży budowlanej i wykończeniowej, ale także producentów kwiatów i krzewów.

Targi Dom skierowane do wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Mieszkańcy regionu, którzy planują remont lub kupili nowe mieszkanie i chcą je urządzić, mogli porozmawiać z wieloma firmami. Producenci  drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych zaprezentowali najnowsze kolekcje – od drzwi antywłamaniowych, przez magnetyczne aż po przesuwne – było w czym wybierać. Salony parkieciarskie prześcigały się w propozycjach paneli oraz drewnianych desek. Goście odwiedzający Targi Kielce najczęściej popularnością cieszyły się klasyczne, dębowe parkiety, ułożone w tzw. „jodełkę”.

dom - targi wyposażenia wnętrz Dużą popularnością cieszyły się także rozwiązania grzewcze – różnego rodzaju kotły oraz kominki z płaszczami wodnymi. Z okazji targów firmy przygotowały swoje propozycje oraz premiery. Co ważne, wszystkie zaprezentowane urządzenia spełniały wysokie normy ekologiczne i ekonomiczne.

Przed halami targowymi zgromadzili się miłośnicy zieleni. Wystawcy targów Ogród i Ty na swoich stoiskach proponowali różnego rodzaju krzewy, drzewka owocowe oraz kwiaty. Dużą popularnością cieszyły się także zioła, które hodować można w donicach na domowych balkonach. Na targowych gości czekali także producenci mebli ogrodowych, ale także wędzarek, które w ostatnim czasie są bardzo popularne.

Dopełnieniem wystawy była specjalnie zorganizowana strefa doradców „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2018”. Zasiadający w niej architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi służyli swoją radą wszystkim tym, którzy mięli budowlane i dekoracyjne wątpliwości.

W weekend od 20 do 22 kwietnia Targi Kielce odwiedziło około 20 tysięcy ludzi, zwiedzając wystawy Dom, Ogród i Ty, Agrotravel&Activ Life, Health&Beauty, Eco-Style, Rękodzieło oraz Fit Weekend.