Przetargi

Aktualnie przeprowadzane postępowania


Wynajem agregatów prądotwórczych

Pliki do pobrania


Opracowanie koncepcji wielobranżowego projektu terminala wjazdowego na teren Targów Kielce S.A. od ul. Zakładowej

Pliki do pobrania


Dostawa urządzeń oświetleniowych wraz z akcesoriami

Pliki do pobrania


Wynajem 5 szt. sprężarek spalinowych śrubowych wraz z osuszaczem

Pliki do pobrania


Dostawa w 2019 roku taśmy dwustronnie klejącej o wymiarach 50m/50mm w ilości ok. 3000 szt. do Targów Kielce S.A.

Pliki do pobrania


Najem powierzchni restauracji i baru w hali wystawowej F oraz baru szybkiej obsługi w hali wystawowej G na terenie Targów Kielce S.A.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI DO PRZETARGU:

1. Proszę o rozszerzenie punktu 9, podpunkt 3 (Kryteria wyboru ofert)  Zakres świadczonych usług uwzględniający ich sezonowość.

Tu sezonowość rozumiana jako ta wynikająca z działalności powiązanej z rytmem i kalendarzem targów oraz wydarzeń w obiektach Targów Kielce. Restauracja i bary nie są czynne codziennie, a jedynie w trakcie odbywających się imprez. Należy tę specyfikę uwzględnić w swej ofercie.

Oczekiwane dokumenty w tym przypadku to opis i forma działalności planowanej do prowadzenia na miejscu w obiekcie Targów Kielce, w ten sposób organizacji zaplecza produkcyjnego, obsługi i personelu (co do którego występuje duża zmienność w zakresie wymaganej ilości dla zapewnienia sprawnej obsługi).

Ad. 2.   Ile należy dostarczyć referencji potwierdzających działalność na rynku ? (Kryteria wyboru ofert - punkt 9 podpunkt 4)

Nie limitujemy ściśle ilości referencji, ale powinno być co najmniej trzy, ale i na tyle więcej aby prezentowały w przejrzysty sposób  możliwości oferenta, jakość, operatywność, itp.

 

Pliki do pobrania


Montaż i demontaż namiotów na imprezy plenerowe w dniach 30 maja 2019 r. i 5 września 2019 r.

Pliki do pobrania