Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

epsa I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą MŚP - księgowych, właścicieli biur rachunkowych czy dostawców, którzy świadomie podchodzą do kwestii rozwoju oraz innowacji w sektorze gospodarki, którego są częścią.

Listopadowe wydarzenie to doskonała okazja do pogłębiania partnerskich relacji i wspólnego spojrzenia na przyszłość sektora MŚP. Kongres Biur Rachunkowych to dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Wystąpienia będą ukierunkowane na wskazanie miejsc, w których biura rachunkowe mogą budować wartość biznesową swoich firm. W trakcie Kongresu będzie mowa o zarządzaniu kosztami realizacji usług, o tym w jaki sposób sprzedawać i jak dobierać klientów aby zwiększać przychody. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór prelegentów - ekspertów branży MŚP - z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

To, jak ważna w dzisiejszych czasach jest kooperacja w branży dostrzega EPSA, czyli jeden
z organizatorów Kongresu Biur Rachunkowych. EPSA stanowi swoisty integrator niezależnych podmiotów, które współdziałają w obszarze obsługi klientów SME w Polsce. Współpraca 10 biur, 25 partnerów i 250 pracowników pokazuje, że wzajemne podążanie ku wyznaczonym celom jest możliwe i przynosi niewątpliwe efekty.

Nie bez znaczenia jest także miejsce spotkania. Centrum Kongresowe Targi Kielce to jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Metraż oraz wnętrza Targów Kielce zapewnią przybyłym gościom swobodę i poczucie biznesowo-partnerskiego charakteru spotkania.


Organizatorzy:

epsa logo (bez hasła) Targi Kielce - logo

Sponsor główny:

sage

Partnerzy merytoryczni:

skwp pro progressio polska bezgotówkowa

Partnerzy:

kongres biur rachunkowych - partnerzy
kongres biur rachunkowych - partnerzy

Patronat honorowy:

ministerstwo przedsiębiorczości i technologii wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Wystawcy:

SaldeoSMART auratech Wydawnictwo Legis
IPOS FPD spółka doradztwa podatkowego Mobevo
perta serwisanci Frontin
saga brokers infonetax  
Marciniak Usługi Księgowe
abi serwkom formsoft wizlink
first byte    

Patronat medialny:

infor_pl Księgowi przyszłości kariera w finansach
outsourcing and more Outsourcing Portal ksiegowosc org
rachunkowość rachunkowosc org biuro rachunkowe w praktyce
oficyna fk dziennik gazeta prawna  

Aktualności

BRAINSHARE IT na Kongresie Biur Rachunkowych

BRAINSHARE IT na Kongresie Biur Rachunkowych

17.10.2018

BrainSHARE IT - producent innowacyjnej platformy dla księgowości SaldeoSMART - zapowiedział swój udział w I Ogólnopolskim Kongresie Biur Rachunkowych, który odbędzie się od 22 do 23 XI 2018 roku w Targach Kielce.

Dziennik Gazeta Prawna patronem medialnym OKBR!

Dziennik Gazeta Prawna patronem medialnym OKBR!

16.10.2018

Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to pierwsza platforma wymiany doświadczeń i informacji dla branży rachunkowej i finansowej. Dziennik Gazeta Prawa jest zaś to największy dziennik, który jest źródłem wiedzy ekonomicznej, prawnej i księgowej. Współpraca jest więc oczywista!

Formasoft na Kongresie Biur Rachunkowych

Formasoft na Kongresie Biur Rachunkowych

05.10.2018

Podczas nadchodzącego I Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych odbywającego się od 22 do 23 listopada 2018 roku, swoją ofertę zaprezentuje firma FORMSOFT. Od 25 lat przedsiębiorstwo upraszcza pracę przedsiębiorcom i księgowym.

Spółka Marciniak zaprezentuje się podczas OKBR

Spółka Marciniak zaprezentuje się podczas OKBR

19.09.2018

Działająca od ponad dekady spółka Marciniak zaprezentuje swoją ofertę podczas nadchodzącego Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.