Placówki nominowane w konkursie o Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji

 

PLACÓWKI NOMINOWANE W KONKURSIE O LAUR MISTRZA NOWOCZESNEJ EDUKACJI

Miasto/Poczta

Województwo

Gimnazjum nr 1 w Obrowie w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie

Obrowo

woj. kujawsko-pomorskie

Przedszkole Miejskie ,,Bajka''

Witnica

woj. lubuskie

Zespół Edukacyjny  w Podmoklach Małych

Babimost

woj. lubuskie

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych

Żagań

woj. lubuskie

Przedszkole nr 4

Nowy Targ

woj. małopolskie

Gimnazjum w Roczynach

Andrychów

woj. małopolskie

I Liceum Ogólnokształcące im B. Nowodworskiego

Kraków

woj. małopolskie

Przedszkole Językowe Limonka

Warszawa Wesoła

woj. mazowieckie

Miejskie Przedszkole nr 15

Siedlce

woj. mazowieckie

Miejskie Przedszkole nr 2

Sokołów Podlaski

woj. mazowieckie

Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Macieszyny

Płock

woj. mazowieckie

Publiczne Przedszkole nr 3 ,,Skrzat''

Ząbki

woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego

Warszawa

woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego

Płock

woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi

Warszawa

woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca

Ząbki

woj. mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima

Warszawa

woj. mazowieckie

I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego

Ciechanów

woj. mazowieckie

Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej

Józefów

woj. mazowieckie

Publiczne Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi

Radom

woj. mazowieckie

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa

Siedlce

woj. mazowieckie

Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów

Radom

woj. mazowieckie

Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika

Siedlce

woj. mazowieckie

Technikum w Zespole Szkół Technicznych
im. Tadeusza Kościuszki

Radom

woj. mazowieckie

Technikum w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej

Płock

woj. mazowieckie

Technikum  w Zespole Szkół Spożywczych
 i Hotelarskich

Radom

woj. mazowieckie

Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im .Bohaterów Westerplatte

Garwolin

woj. mazowieckie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach

Zdzieszowice

woj. opolskie

Szkoła Podstawowa  nr 5 im. Karola Musioła w Opolu wchodząca w skład Zespołu Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi

Opole

woj. opolskie

Przedszkole Miejskie nr 20 z oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia

Mielec

woj.  podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 8

Rzeszów

woj.  podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 1 ZSP nr 1

Ustrzyki Dolne

woj.  podkarpackie

Szkoła Podstawowa nr 6 w ZSM nr 1 w Jaśle

Jasło

woj.  podkarpackie

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim

Głogów Małopolski

woj.  podkarpackie

Akademickie Liceum Ogólnokształcące
w Rzeszowie

Rzeszów

woj.  podkarpackie

Zespół Szkół im. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym

Grodzisko Dolne

woj.  podkarpackie

Technikum nr 2 im. Stefana Banacha
w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

Jarosław

woj.  podkarpackie

Przedszkole nr 2 w Łapach

Łapy

woj. podlaskie

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku

Gdańsk

woj. pomorskie

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie

Żukowo

woj. pomorskie

Przedszkole nr 10 w Rybniku

Rybnik

woj. śląskie

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach(oddziały przedszkolne)

Niegowonice

woj. śląskie

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Niegowonice

woj. śląskie

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mysłowicach

Mysłowice

woj. śląskie

Szkoła Podstawowa nr 9 w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała

woj. śląskie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żorach

Żory

woj. śląskie

Zespół Szkół nr 2 w Niegowonicach

Niegowonice

woj. śląskie

Gimnazjum nr 1  w  Knurowie

Knurów

woj. śląskie

Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paniówkach

Paniówki

woj. śląskie

II Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach

Siemianowice

woj. śląskie

IV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach

Katowice

woj. śląskie

Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu

Bieruń

woj. śląskie

Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Technicznych nr 2 w Katowicach

Katowice

woj. śląskie

Zespół Szkół Technicznych
 i Ogólnokształcących w Lublińcu

Lubiniec

woj. śląskie

Przedszkole Samorządowe nr 28
 im. Cz. Janczarskiego w Kielcach

Kielce

woj. świętokrzyskie

Integracyjne Przedszkole Samorządowe
nr 27 w Kielcach

Kielce

woj. świętokrzyskie

Przedszkole Publiczne nr 16 im. Kolorowa Akademia w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

woj. świętokrzyskie

Przedszkole nr 8 im. J. Ch. Andersena
w Staszowie

Staszów

woj. świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Skorzeszycach

Górno

woj. świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
 w Zespole Placówek Oświatowych
w Morawicy

Morawica

woj. świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 4

Sandomierz

woj. świętokrzyskie

Pierwsza Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
w Kielcach

Kielce

woj. świętokrzyskie

Zespół Szkół Publicznych w Szewnie

Szewna

woj. świętokrzyskie

Samorządowa Szkoła Podstawowa
 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół
w Wodzisławiu

Wodzisław

woj. świętokrzyskie

Samorządowa Szkoła Podstawowa
im. Wandy Łyczkowskiej w Ostojowie

Ostojów

woj. świętokrzyskie

Publiczna Szkoła w Modliborzycach

Modliborzyce

woj. świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy

Morawica

woj. świętokrzyskie

Gimnazjum im . ks. Piotra Ściegiennego
w Bilczy

Morawica

woj. świętokrzyskie

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

Końskie

woj. świętokrzyskie

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego

Kielce

woj. świętokrzyskie

Gimnazjum nr 17 w Kielcach

Kielce

woj. świętokrzyskie

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach

Daleszyce

woj. świętokrzyskie

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
w Kielcach Technikum nr 3 i ZSZ nr 3
 im. Danuty Siedzikówny ,,Inki'' w Kielcach

Kielce

woj. świętokrzyskie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
 w Końskich

Końskie

woj. świętokrzyskie

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu

Poznań

woj. wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki w Luboniu

Luboń

woj. wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma
 z Rotterdamu w Poznaniu

Poznań

woj. wielkopolskie

Szkoła Podstawowa nr 58 im . Jerzego Kukuczki w Poznaniu

Poznań

woj. wielkopolskie

Gimnazjum w Nekli

Nekla

woj. wielkopolskie

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole ,,Happy Days"

Świdwin

woj. zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa im . Kornela Makuszyńskiego

Radowo Małe

woj. zachodniopomorskie

Szkoła Podstawowa im.  Adama Mickiewicza

Rąbino

woj. zachodniopomorskie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie Technikum

Chojna

woj. zachodniopomorskie