Kids_Time_Star_award_EN_small

KIDS' TIME STAR

Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. W ramach targów KIDS' TIME, każdego roku organizowany jest specjalny konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne produkty o najwyższej jakości. 

Najlepsze, najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji - zostaną ocenione przez Komisję Konkursową pod przewodnictwem Pana Marka Jankowskiego - redaktora naczelnego "Branży Dziecięcej" - i nagrodzone tytułem oraz statuetką „KIDS’ TIME STAR”. Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach:

• Wózki 
• Foteliki 
• Artykuły dziecięce 
• Odzież i tekstylia 
• Zabawki „0-3 lata” 
• Zabawki „powyżej 3 lat” 

W każdej z powyższych kategorii jury nominuje trzy produkty z których jeden zostanie nagrodzony statuetką KIDS' TIME STAR podczas uroczystej gali targów Kids' Time 21 lutego 2018.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz nadsyłania produktów upływa 9 lutego 2018. Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje oraz terminy związane z konkursem, a także zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

Przydatne informacje


W konkursie na produkt może wziąć udział każdy z wystawców targów KIDS' TIME 2018.

Każdy z wystawców może zgłosić dowolną liczbę produktów. Opłata za każdy zgłoszony produkt wynosi 150 złotych netto.

Każdy produkt należy zgłaszać na osobnym formularzu.

Mile widziane są linki do YouTube, stron informacyjnych produktu, folderów reklamowych etc. Materiały te pozwolą komisji na dokładniejsze zapoznanie się z walorami produktu i ułatwią przyznanie nominacji i nagród.

Odbiór produktów zgłoszonych do konkursu będzie możliwy w dniach 21-22 lutego 2018 w trakcie trwania targów KIDS' TIME 2018.

 

Terminy

do 9 lutego 2018: przesłać wypełniony formularz zgłoszenia konkursowego oraz dostarczyć produkt zgłoszony do konkursu do siedziby Targów Kielce:

Targi Kielce S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
z dopiskiem: KIDS' TIME STAR

20 lutego 2018: Obrady komisji konkursowej

21 lutego 2018: wręczenie nagród w trakcie uroczystej gali targów

21-22 lutego 2018: odbiór produktów zgłoszonych do konkursu