III Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

health&beauty Targi Health and Beauty 2018

Wszystko o tym, jak zadbać o zdrowie i urodę w Targach Kielce

Wiosna w Kielcach rozpoczęła się pod znakiem zdrowia i urody, a wszystko dzięki Health & Beauty 2018, wydarzeniu które odbyło się od 20 do 22 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczo-kongresowym.

W tym roku na zwiedzających organizatorzy przygotowali wiele ciekawych punktów. Nie zabrakło specjalistów zajmujących się m.in. pielęgnacją skóry twarzy, włosów czy paznokci. Dużym zainteresowaniem cieszyły się darmowe masaże, badanie wzorku czy zabiegi relaksacyjne. Mieszkanki województwa świętokrzyskiego miały okazję zadbać o profilaktykę i wykonać bezpłatne badanie cytologiczne, w zaparkowanym w Targach Kielce cytobusie.


Health & Beauty - gigantyczny salon zdrowia i urody

targi zdrowia i urody health&beauty Zwiedzający Targi Kielce mieli szansę bezpłatnie wypróbować najnowocześniejszych rozwiązań wspomagających zdrowie, poprawiających urodę i zatrzymujących młodość na dłużej. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health and Beauty  mieli okazję zapoznać się z najbardziej aktualnymi ofertami zabiegów placówek medycznych, gabinetów medycyny estetycznej, czy wszelakich salonów kosmetycznych. Nie zabrakło nowości producentów: mydełek, suplementów diety i kosmetyków ekologicznych. Przez trzy dni targowe można było bezpłatnie wykonać badanie wzroku, skorzystać z maszyn modelujących sylwetkę oraz masaży relaksacyjnych. Bogatą ofertę podczas Health & Beauty zaprezentowały salony kosmetyczne. Wydarzenie było okazją zarówno do zapoznania się z nowinkami kosmetycznymi ale także ich przetestowania – chętne panie mogły skorzystać z darmowej stylizacji paznokci oraz makijażu.

Ulubione targi kielczan

Wydarzeniu Health & Beauty towarzyszyły Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Agrotravel, Rękodzieło i Eco-Style. Imprezy te na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach KielceW tym roku wzięło w nich udział ponad 15 tysięcy zwiedzających.