Aplikacja mobilna IFRE-EXPO & WORK SAFETY-EXPO

ifre 2018 - aplikacja mobilna

IFRE-EXPO, w których zakresie branżowym znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych

Targi WORK SAFETY-EXPO w swym szerokim zakresie branżowym będą miały między innymi elementy: ochrony indywidualnej pracowników (sprzęt, odzież, obuwie ochronne i robocze), środki ochrony zbiorowej,znaki ochrony ppoż., systemy alarmowe i ostrzegawcze oraz sprzęt do udzielania pierwszej pomocy.

Tak szeroki asortyment produktów i dziedzin wymaga odpowiedniej oprawy dla zwiedzających.

Razem z naszym partnerem technologicznym superexpo.com zachęcamy by poznać targi również mobilnie, wirtualnie i interaktywnie!

Przygotowana specjalnie na tę okazję aplikacja pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

  • Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!

  • Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!

  • Skaner kodów QR, które znajdą się na wszystkich stanowiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie informacji o wystawcy, bez potrzeby tradycyjnego wyszukiwania firmy po nazwie!

  • Interaktywna mapa stoisk pozwoli sprawnie i szybko odnaleźć się oraz trafić bezpośrednio do wystawców!

  • Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!

  • Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki wirtualnym spacerom po całej powierzchni wystawienniczej, dostępnym również w VR!

Gdy targi dobiegną końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie superexpo.com wzbogaci ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia!

Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

ifre 2018 - aplikacja mobilna