Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Fashion For Kids 2018 - aplikacja mobilna

fashion for kids 2018 - aplikacja mobilna

FASHION FOR KIDS 2018 mobilnie i wirtualnie!

FASHION FOR KIDS czyli premierowa edycja Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych o charakterze biznesowym B2B to znakomita okazja na przegląd kolekcji na nowy sezon oraz zapoznanie się z bogatą ofertą ubrań, obuwia, akcesoriów i innych wyrobów tekstylnych dla najmłodszych.

Razem z naszym partnerem technologicznym superexpo.com zachęcamy by odwiedzić targi również mobilnie, wirtualnie i interaktywnie!

Przygotowana specjalnie na tę okazję aplikacja FASHION FOR KIDS pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

  • Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!
  • Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!
  • Skaner kodów QR, które znajdą się na wszystkich stanowiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie informacji o wystawcy, bez potrzeby tradycyjnego wyszukiwania firmy po nazwie!
  • Interaktywna mapa stoisk pozwoli sprawnie i szybko odnaleźć się oraz trafić bezpośrednio do wystawców!
  • Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!
  • Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki wirtualnym spacerom, dostępnym również w VR!

Gdy targi dobiegną końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie superexpo.com wzbogaci ją o wirtualny spacer!

Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

fashion for kids 2018 - aplikacja mobilna