Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

II Targi Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych

pokaz mody dziecięcej na targach fashion for kids 2018 II. edycja Fashion for Kids w Kielcach – tu trzeba być!

Podczas II edycji kieleckich targów poświęconych modzie dziecięcej swój udział zapowiedziały topowe marki. Organizatorzy wydarzenia doceniając influencer marketing ponownie zapraszają blogerów i youtuberów, którzy stworzą specjalną strefę

Nie zabraknie mediów opiniotwórczych i branżowych, projektantów i designerów, odbędą się profesjonalne wykłady i warsztaty. Fashion for Kids to okazja do przyjrzenia się premierowym kolekcjom, najnowszym trendom i nawiązaniu kontaktów biznesowych. Druga odsłona Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych odbędzie się od 26 do 27 czerwca 2019 roku w Targach Kielce.


Kielecki ośrodek wystawienniczy jest istotnym miejscem na europejskiej mapie spotkań branży dziecięcej, a doświadczenie twórców doskonale znanych targów Kids’ Time od początku wróżyło powodzenie Fashion for Kids. Już w czerwcu 2019, w Targach Kielce ponownie spotka się światowa branża mody dziecięcej

 

ubranka dla dzieci na targach fashion for kids Fashion for Kids potrzebne branży dziecięcej

Targi tekstyliów i odzieży dziecięcej powstały z inicjatywy przedsiębiorców z sektora odzieżowego, który dynamicznie się rozwija i potrzebuje dodatkowej przestrzeni biznesowej. Wydarzenie organizowane w formule Bussines to Bussines adresowane jest do właścicieli sklepów z odzieżą dziecięcą, hurtowników, projektantów, designerów, przedstawicieli salonów sprzedaży i mediów branżowych.

 


Tylko w Kielcach Pokazy Mody Dziecięcej przez duże „P”

Targi Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych dają możliwość zaprezentowania premierowych i nowych kolekcji ubraniowych i tekstylnych na stoiskach wystawców oraz podczas profesjonalnych pokazów mody. Na potrzeby targów zostanie zbudowany wybieg – zeszłoroczny miał ponad 8 metrów długości (!). To na nim zobaczymy prezentację najnowszych trendów mody dziecięcej. Oprócz odzieży na wybieguzagoszczą m.in. różnorodne akcesoria czy obuwie. Prezentacje kolekcji zgłoszonych przez firmy w pokazach uzupełni część artystyczna.

 

fashion for kids 2018 - galeria 21 Moda dziecięca w Targach Kielce

Mocną stroną Fashion for Kids będą wykłady i warsztaty. Jest to doskonałe case study dla hurtowników, właścicieli odzieżowych sklepów dziecięcych, kupców, przedstawicieli salonów sprzedaży – prowadzącymi będą autorytety z branży.

Z myślą o projektantach, designerach, stylistach i influencerach powstanie specjalna strefa, by ułatwić nawiązywanie kontaktów biznesowych. Ma ona służyć wymianie doświadczeń, pozwolić spojrzeć świeżym okiem na modę dziecięcą. Formuła ta doskonale sprawdziła się podczas pierwszej edycji. Bowiem najlepszym przekaźnikiem pomiędzy firmami z tej branży, a rodzicami-klientami są właśnie blogerzy, dzięki którym Ci drudzy mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat debiutujących firm i rynkowych hitów.

 

Miniona edycja Fashion for Kids 2018

Strefa projektantów mody dziecięcej na fashion for kids Ubiegłoroczny debiut wydarzenia został bardzo dobrze przyjęty, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających. Fashion for Kids 2018 zgromadziło firmy z 7 krajów świata, takich jak: Belgia, Dania, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja i Turcja. Dwudniowe targi dedykowane modzie dziecięcej miały miejsce w największej  hali targowej - pawilonie E. Ofertę producentów i dystrybutorów obejrzało blisko pół tysiąca branżowych zwiedzających, między innymi z Niemiec, Ukrainy, Rosji, Słowacji, Rumunii, Czech, Bułgarii, Demokratycznej Republiki Konga oraz Kanady. Po zakończeniu wydarzenia jego uczestnicy podkreślali jego międzynarodowy charakter.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych w Targach Kielce, które odbędzie się od 26 do 27 czerwca 2019 roku.